Coffee Mandala Franchising

Coffee Mandala Franchising Bilgileri

Ülkemizde ve bulunduğumuz coğrafyada her geçen gün önem arz eden ve gelişen kahve sektöründe ‘Coffee Mandala’ eşsiz lezzetleri ve etnik mimarisiyle insanların kendilerini bulmalarında ve ruhsal dengelerini sağlamalarında onlara ev sahipliği eder.

Dünya genelinde ‘çember’ manası taşıyan mandala; dünyayı, varoluşu ve yaşamı sembolize etmektedir. Her kültürde insanların kendi iç dünyasına dönmesini, bireyin dünyadaki yeri ve hedefleri hakkında farkındalık kazanmasını amaçlar.

Bu doğrultuda sentezlenen etnik mimari kapsamında kullanılan toprak ve ahşap malzemeler kahve içmenin verdiği keyfi, bir görsel şölenle daha rahatlatıcı hale getirmektedir. Toprak ve ahşabın kanıtlanmış sakinleştirici ve huzur verici özelliği misafirlerimizi kendileriyle daha çok zaman geçirmeye ikna etmektedir.

Mottomuz sadece mimari yapısıyla insanların huzurlu olmasını sağlamak değil kuruluş tarihimizden itibaren farklı metotlar ve materyaller kullanarak Ar-Ge çalışmaları yapıp neticesinde daha niş ürünler çıkararak eşsiz lezzetleri insanlara sunmaktır. Böylece insanların hem kendilerini dinleyebilecekleri bir ortam yaratmış oluyoruz hem de keyifle vakit geçirilmesini sağlayacak lezzetler sunuyoruz.

Yaşadığımız yüzyıl, insanların hep bir telaş ve yorgunluk içerisinde olduğu dönemdir. Bizler de kendimize has tarzımıza müziği de ortak edip kıymetli misafirlerimize etnik müziğin çağlar boyu serüvenini yaşatıp keyifli anlar yaşatmaya gayret etmekteyiz.

Bizler ‘Coffee Mandala’ ekibi olarak süregelen ve sıradanlaşmış lezzetlerden kaçınıp, siz değerli yatırımcıları bu orijinal konseptte, ‘Mandala’nın çemberi etrafında olmaya davet ediyoruz.


Yatırım Tutarı 3,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %35 - 40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Coffee Mandala firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Kahve, petrolden sonra dünyada en çok ticaret hacmi olan üründür. İnsanlar piyasada yüzlerce çeşidi bulunan kahveyi hem evlerinde hem de ev dışı mekanlarda tüketmeyi severler. Türkiye’de de son 15 yıldır alışveriş caddelerinde ve alışveriş merkezlerinde insanların kısa molalar verebileceği yüzlerce kafe açılmıştır. Bunun yanı sıra 3. nesil kahvenin gerçek kahve gurmeleri tarafından çok fazla tercih etmesiyle birlikte tüketeceği kafelerin sayısının oldukça az sayda oluşu Coffee Mandala olarak ciddi manada avantaj sağlamaktadıır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yatırım maliyeti düşük olmasına rağmen kar marjının oldukça yüksek olması başlıca sebeplerinden biridir. İş gücü ve yüksek sermayeler gerektirmeksizin mağazanızın içinde düzenli olarak bulunmasanızda düzenli işleyen bir kafe sahibi olabilirsiniz. Kahvenin tüketim oranın oldukça yüksek oluşuda fazla önem arz etmektedir. Kahvenin yanısıra gündemde popüler hale gelen içecekleri menüye ekleyerek olanakları geniş tutmaktayız.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

- Coffee Mandala Franchise veren diğer firmalara nazaran yatırım maliyeti en düşük olmasına rağmen etnik ve bohem ortamıyla fark yaratmaktadır.
- Coffee Mandala Franchise verdiği yatırımcılarını her zaman denetleyip kalite kontrolü yapmaktadır
- Coffee Mandala tüm şubelerindeki lezzet ve keyifin aynı olması için özen gösterir.
- Gündemdeki içecekleri teşhis ederek oldukça sık bir şekilde menümüzü revize ederek yeni içeceklerin Ar-Ge’sini üstlenmekteyiz.
- Franchise vereceğimiz diğer şubeler için eğitim de sağlanmaktadır
- Ayda iki kez anlaşmalı olduğumuz firmalarla sevkiyat imkanı sunmaktayız.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%35-40 kar marjı ile çalışıyoruz.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

-Şubelerimiz açılışa hazır hale gelmeden önce ekip arkadaşlarımız tarafından şube personellerine eğitim verilmektedir ve eğitim süreleri mağaza açılışından sonra da yeterli hale getirilene kadar devam etmektedir.
-Lokasyon desteği veriyoruz, bunun için her hangi bir bedel alınmıyor
-Ürünlerin sevkiyatını ayda iki kez sağlamaktayız.
-Reklam, etkinlik , workshop gibi mağazayı hareketlendirecek ve misafirlerimizi mağazalara gelmeye teşvik edecek organizasyonları tüm şubelerimize sağlamaktayız.
-Ayda minimum 2 kez denetim yaparak işleyişin kalitesini kontrol ediyoruz. Bu sayede karşılaşılan herhangi bir sorunda çözüm olanağı sağlıyoruz.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Self servis doğrultusunda franchise veren diğer firmalara nazaran dekorasyon, iç ferahlatan ortam ve müzik tarzımız, ürün kalitesi gibi unsurlarda fark yaratışımız tercih edilme sebeplerimizin başında yer almaktadır. Misafirlerimiz eşsiz lezzetlerimizi tadarken aynı zamanda iç huzurunu yakalayacağı konseptimiz ile ruhunu dinlendirme fırsatı bulabilir aynı zamanda yatırım maliyeti diğer franchise veren firmalara nazaran çok daha düşük olması tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Coffee Mandala Franchising Başvurusu

501 042 96 88Üye: Emre Alıç

 

 

Coffee Mandala Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Coffee Mandala Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Coffee Mandala Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Coffee Mandala Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.