Coi Pizza Franchising

Coi Pizza Franchising Bilgileri

COİ 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semti olan Kükürtlü ’de faaliyetine başlamıştır. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan Yemekleri o kadar çok beğenilmiştir ki, 8 ayda yoluna 9 şube ile devam etmiştir. Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası” sloganını tanıtım materyalleri arasına eklemiştir.

Düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızla geri dönen bir yatırım imkanı sunan COİ, franchise konusunda dengeli paylaşımı ve eksiksiz hizmetini ve yıllarca kazandığı zengin deneyimlerini Türkiye’deki girişimcilere aktarmaktadır. Franchise alarak yatırım yapan girişimcilere, en uygun donanımı, en mükemmel pişirme sistemi ile sunan COİ uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip denetlemektedir.


Yatırım Tutarı 220,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %25 - 30
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
[tab-area1]

Coi Pizza Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı COİ RESTAURANT İŞLETMECİĞİ LTD. ŞTİ.
Yetkili Kişi İrfan Yalçın
Kuruluş Yılı 2015
Adres Kuruçeşme Mh. Altıparmak Cd. 9/5 Osmangazi / BURSA
[tab-area3]

Coi Pizza Franchising Başvurusu

0541 264 42 64Üye: Coi Pizza

 

 

Coi Pizza Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Coi Pizza Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Coi Pizza Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Coi Pizza Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.