Cuzine Mutfak Bayilik

Cuzine Mutfak Bayilik Bilgileri

Temel olarak mutfak ve banyo sektöründe faaliyet gösteren CUZİNE yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarında çağdaş çizgileri kullanmaktadır.

Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla zaman geçirilen alanlara dönüşmekte ve kullanıcı profilinin de mutfak alanlarından beklentisi bu yönde artmaktadır.

CUZİNE, tasarımlarında mutfakların kullanıcıyla kurduğu ilişki sadece fonksiyonel temelde değil, aynı zamanda duygusal yönüyle de bir bağ kurmaya dikkat etmektedir.

CUZİNE amaç olarak kaliteyi sürekli arttırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerini anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur.

Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir.

Geniş bir perspektiften bakan CUZİNE kendisine hedef olarak gerek ulusal düzeyde gerekse uluslararası alanda trend belirleyici bir mutfak üreticisi olarak belirlemiştir.


Cuzine Mutfak Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 550TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 250000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 400000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması

[tab-area2]
[tab-area3]

Cuzine Mutfak Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

+90 (212) 675 08 80Üye: Ömer Güler

 

 

Doğrulanmış Firma

Cuzine Mutfak Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Cuzine Mutfak Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Cuzine Mutfak Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Cuzine Mutfak Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.