Dağsil İlaçlama Bayilik

Dağsil İlaçlama Bayilik Bilgileri

Dağsil grupta bayilik verilecektir. Kimyasal ürünleri ve temizlik ürünleri ilaçlama hizmeti ve ilaç satısı dezenfekte üretimlerimiz uluslararası geçerlidir. Das belge ve uluslararası iso 9001 24000 14000 mevcuttur.

Türkiye il ve ilçelerde bayiilik verilecektir. Dağsil grup dağdeviren holdingin kuruluşudur. 26 yılık firmalardır güvenilir firma ve bireysel ticari sicili temiz olan kişilere verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 15000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Dağsil İlaçlama Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05422578124Üye: Mehmet ai Dağdeviren

 

 

Doğrulanmış Firma

Dağsil İlaçlama Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Dağsil İlaçlama Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Dağsil İlaçlama Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Dağsil İlaçlama Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.