Dastini Bebe Market Bayilik

Dastini Bebe Market Bayilik Bilgileri

HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN

Tülay Baransel Kırık – Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık’ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid’de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 53 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır. 53 olan mağaza sayısını arttırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Dastini bebek mamasından bebek arabasına oyuncak çeşidinden tekstile 19.000 farklı ürün çeşidiyle 2004 yılından itibaren anne ve babalara bebeklerinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılama kolaylığı sunmaktadır.

Franchise sistemiyle büyümeye devam eden Dastini cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Dastini Bebe Market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı, reklam desteği, otomasyon desteği gibi birçok konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgisini çeken Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir. Tüm ülke sınırlarında mağazalaşmayı hedefleyen Dastini kalitesi ispatlanmış bebek ürünlerini en uygun koşullarda tüketicisi ile buluşturmayı hedeflemektedir.

İSTENİLEN MAĞAZA KONSEPTİ

Minimum 60m2 ve üzerinde, şehir merkezlerinde, ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan 3 metreden daha geniş vitrine sahip olan mağazalar tercih edilmektedir.
Dastini firmasının tüm mağazalarında olduğu gibi aynı dekor ve tabela kullanılmaktadır.
Mağazaların doğru yönetilmesi, merkez bağlantıları ve sağlıklı bir altyapı için yine tarafımızca belirli olan mağazacılık programı kullanılmaktadır
Yatırımcıların bizzat başında bulunmadığı mağazalarda hem bayi sahibi hemde Dastini koordinatörlük grubunun mağazayı kontrol altında tutması ve bazı olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla kamera sistemi kurulmaktadır.

NEDEN BEBEK SEKTÖRÜ?

Ülkemiz nüfusunun %57 sini evli insanlar oluşturmaktadır.Bununla birlikte çalışan kadın sayısının hızla artmasıyla tüketimin patronu kadın ve çocuklar olmuştur.
Ülkemizdeki gelenek ve görenekler göze alındığında bebeklerin ihtiyaçları tüm çevresi tarafından karşılanır. Yakın çevresinde bebek bulunan herkes bu ihtiyaçları karşılamaya gönüllü olduklarından dolayı her birey potansiyel müşteri kabul edilir.
Yetişkinlerin aksine bebekler sürekli ve hızlı bir gelişim içindedirler.Buna bağlı olarak emzikten oyuncağa,oto koltuğundan tekstil ürünlerine kadar sayısız ürün ve çeşidinden faydalanır.
Bebeklerin ihtiyaçları her ay değişerek ve gelişerek arttığından dolayı harcama limitleri yoktur. Bu da bu potansiyeli kullananlar için ciddi bir fırsattır.
Anne adaylarının değişen fizyolojileriyle birlikte tekstil, kozmetik ve bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar.Böylece ürün gamımızda bulunan bu ürünlerle birlikte annelerde sektörün tamamiyle içerisindedirler.

NEDEN FRANCHİSE ve NEDEN DASTİNİ

Yatırımcılar mağaza kurulumu, dekor, ürün alımı vb. maliyetlerin üstüne reklam ve tanıtım için ciddi paralar harcayarak oluşturabilecekleri müşteri potansiyeline, Dastini tabelasını koyar koymaz sahip olurlar.
Dastininin bu yatırımlar sonucunda sağlamış olduğu marka bilinirliği ile yatırımcılara sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlanır.
Personel bulumu, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destekle birlikte yatırımcı kendisinin ve ekibinin tüm zaman ve enerjisini satış üstüne yoğunlaştırabilir.bu da satışa ciddi bir artı sağlar.

Kendi markalarını oluşturmak isteyen kişiler onlarca firmayla; sipariş, sevkiyat, ödeme, iade gibi konularda ayrı ayrı muhattap olur. Dastini yatırımcıların her konuda destekçisi ve tek muhatapıdır. Ayrıca kendi markalarıyla hizmet vermek isteyen kişiler onlarca firmayı muhatap almayı kabul etse dahi ürün alımı yapmak isteyecekleri firmalar kendilerine adetsel ve TL bazında kotalar koyup yıllık teminatlar istemektedirler. Dastini yatırımcılarına sağladığı stoksuz çalışma kolaylığı ve kotasız ticaret imkanı ile riski en aza indirmektedir.


Yatırım Tutarı ₺30,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %70
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Dastini Bebe Market firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Ülkemiz nüfusunun %57 sini evli insanlar oluşturmaktadır.Bununla birlikte çalışan kadın sayısının hızla artmasıyla tüketimin patronu kadın ve çocuklar olmuştur.
Ülkemizdeki gelenek ve görenekler göze alındığında bebeklerin ihtiyaçları tüm çevresi tarafından karşılanır. Yakın çevresinde bebek bulunan herkes bu ihtiyaçları karşılamaya gönüllü olduklarından dolayı her birey potansiyel müşteri kabul edilir.
Yetişkinlerin aksine bebekler sürekli ve hızlı bir gelişim içindedirler. Buna bağlı olarak emzikten oyuncağa, oto koltuğundan tekstil ürünlerine kadar sayısız ürün çeşidinden faydalanılır.
Bebeklerin ihtiyaçları her ay değişerek ve gelişerek arttığından dolayı harcama limitleri yoktur. Bu da bu potansiyeli kullananlar için ciddi bir fırsattır.
Anne adaylarının değişen fizyolojileriyle birlikte tekstil, kozmetik ve bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Böylece ürün gamımızda bulunan bu ürünlerle birlikte anneler de sektörün içerisindedirler.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de aileler bebek başına 2 yaşına kadar aylık ortalama 350 - 450 TL, yıllık 4.000 - 5.000 TL harcama yapıyor. Bilinç düzeyinin yükselmesi ile ebeveynler, çocuklarını da sağlıklı büyütme isteği ile yeni ürün ve hizmet arayışına itiyor. Diğer taraftan Avrupa ya göre yüksek nüfus artış oranları seyreden ülkemizde bebek başına harcama tutarlarının çok yüksek potansiyel barındırması yerli ve yabancı şirketleri pazara çekmektedir. Yılda 1.850.000 bebeğin dünyaya geldiği ülkemizde ekonomik iniş çıkışlardan en az etkilenen, anne ve bebek ihtiyaçlarının zorunlu ihtiyaçlar sınıfında yer alan bir iş kolu olduğundan girişimcilere tavsiye ediyoruz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Yatırımcılar mağaza kurulumu, dekor, ürün alımı vb. maliyetlerin üstüne reklam ve tanıtım için ciddi paralar harcayarak oluşturabilecekleri müşteri potansiyeline, Dastini tabelasını koyar koymaz sahip olurlar.
Dastini’nin bu yatırımlar sonucunda sağlamış olduğu marka bilinirliği ile yatırımcılara sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlanır.
Personel bulumu, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destekle birlikte yatırımcı kendisinin ve ekibinin tüm zaman ve enerjisini satış üstüne yoğunlaştırabilir. Bu da satışa ciddi bir artı sağlar.
Kendi markalarını oluşturmak isteyen kişiler onlarca firmayla; sipariş, sevkiyat, ödeme, iade gibi konularda ayrı ayrı muhatap olur. Dastini yatırımcıların her konuda destekçisi ve tek muhatapıdır. Ayrıca kendi markalarıyla hizmet vermek isteyen kişiler onlarca firmayı muhatap almayı kabul etse dahi ürün alımı yapmak isteyecekleri firmalar kendilerine adetsel ve TL bazında kotalar koyup yıllık teminatlar istemektedirler. Dastini yatırımcılarına sağladığı stoksuz çalışma kolaylığı ve kotasız ticaret imkanı ile riski en aza indirmektedir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Ürün çeşitlerine göre kar marjı %30 ila %100 ün üzerine çıkmaktadır. (Metal Gruplar::%40 Tekstil %100)

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Dastini Bebe Market 2004 yıllında annelerimiz ile, 0-6 yaş arası bebek ve çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir bebek ve çocuk marketidir.
Dastini Bebe Market 2004 yılından bu yana bilgi ve tecrübesi ışığında 39 farklı ilde 53 mağazaya ulaşmıştır.
2004 yılından itibaren deneyimlerini girişimcilerle paylaşma, franchise sistemi ile büyüyerek tercih edilen bir marka olabilme hedefi ile bayilikler vermeye başlayan Dastini belirlemiş olduğu bu hedefe her geçen gün emin adımlarla yürümektedir.

Bayilik Başvuru Formu

0216 688 80 77Üye: Dastini Bebe Market

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik