Dayens Parfüm Bayilik

Dayens Parfüm Bayilik Bilgileri

2004 yılında kurulmuş firmamız yurt dışı müşterileri dışında Türkiye bayilikleri verme kararı almıştır.
Kazan Kazan felsefesine inanan bayileri ile paylaşmayı kendine felsefe edinen firmamız kurulum ve satış aşamalarında her zaman felsefesinden ödün vermemektedir.
bayilik ve benzeri bedeller olarak hiç bir ücret firmamız tarafından talep edilmemektedir.
işletme yeri seçimi dekorasyon çalışmaları personel eğitimi gibi süreçlerde firmalarımızın yanında oluyoruz.
29.000 tl gibi başlangıç maliyetleri ile kendi işinizin patronu olma şansı sunuyoruz.
karlı bir iş için sizleri bekliyoruz.

Türk kozmetik sektörüne 2003 yılından bu yana hizmet veren DAYENS Kozmetik 15 yılı aşkın süredir üretimine devam etmektedir. Kozmetik ürünlerinin insan ve çevre için ne denli önemli olduğunu bilen DAYENS Kozmetik insan sağlığı için en uygun şartlarda geniş teçhizatıyla kozmetik sektörüne hizmet etmektir.
Kozmetik sektörüne VERSİYON PARFÜM üretimiyle başlayıp devam eden firma ürün yelpazesine farklı ürünler de katarak yoluna hızlı adımlarla devam etmektedir. Çok seçenekli koku yelpazesi ile ürünlerini halkın beğenisine sunmaktadır. 8 ML,15ML,50 ML ,100 ML ,parfümün yanı sıra baby kolonya üretimi de yapmaktadır.
Geniş makine ağı, nitelikli personeli ve yenilikçi yönetim anlayışı ile Türkiye çapında geniş bir pazar payına sahip olan DAYENS Kozmetik yalnız ulusal değil, uluslararası bir marka olma yolunda da hızla ilerlemektedir. Bu bağlamda ihracata 2009 yılı içerisinde başlayan DAYENS KOZMETİK direkt ve dolaylı olarak AZERBAYCAN, BULGARİSTAN, ROMANYA, MAKEDONYA, GANA, NİJERYA, İRAN ,AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, BENİN gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Romanya’ya ayrı önem veren DAYENS, bu ülkedeki fırsatları orada yatırıma dönüştürerek Romanya’nın başkenti Bükreş’te şirket kurmuş ve 5 farklı alışveriş merkezinde mağaza açmak koşuluyla anlaşmalar yaparak DAYENS adını bu ülkede hissettirmeye başlamıştır.
Bilindiği üzere kozmetik sektörü tüm dünyada ve Türkiye’de mutluluğu ön plana alan bir sektördür. Kozmetik ürünleri cildimize yarar sağlayan formüllerinin yanı sıra keyif de vererek mutluluk hormonlarımızı harekete geçirir ve insanlara rahatlık sağlar. DAYENS Kozmetik de bu bilinçle insan sağlığına mutluğuna önem vererek kaliteli ürünler üretmeyi prensip haline getirmiştir.
Son yıllarda hızla gelişen ve değişen kozmetik sektöründe bir çok ilki gerçekleştiren DAYENS Kozmetik, müşteri istek ve talepleri doğrultusunda; Hijyen ve ferahlığı sağlamak Değişen ve gelişen beklentilere cevap vermek,Yeni ürün tasarımlarında ilk olmak üretimin her safhasında insan sağlığını benimsemek gibi ilkeleri benimseyerek, kriz dönemlerinde hatta sektörel açmaz durumlarında bile ürünlerinde kullandığı hammaddelerde üretimde ve pazarlamanın diğer safhalarında da hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyerek, 600 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikası ile ürünlerini hem yurt içine hem de yurt dışına pazarlamaktadır.
Türkiye genelinde oluşturacağımız geniş bayi ağımızda sizlerde olmak isterseniz bölge korumanızı sağlayarak, hiçbir şekilde bayilik ücretleri ve benzeri ürün dışı bedeller istemeksizin sizler ile buluşmak isteriz.. Mutlu huzurlu bol kazançlı günler için bizleri arayın.


 

Yatırım Tutarı 29,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 300TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 29000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 29000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 29000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Dayens Parfüm Bayilik Başvurusu

05337105705Üye: levent kayahan

 

 

Dayens Parfüm Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Dayens Parfüm Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Dayens Parfüm Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Dayens Parfüm Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.