Delete Hijyen Bayilik

Delete Hijyen Bayilik Bilgileri

Standart Kimya olarak müşterilerimize son 10 yıldır; inovatif, pratik, kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına cevap veren üstün Türk mühendisliğiyle hazırlanmış ürünler üretmekteyiz. Sektördeki işleyişi tekrar etmek yerine sektöre yeni tipte ürünler kazandırıp satış stratejilerini alışılagelmişin dışında yorumlamaktayız. Bugün online alışverişle, müşterilerimiz dünyanın neresinde olursa olsun onlara en iyi ürünleri en uygun fiyatla ulaştırmaya çalışıyoruz. Tüm Standart Kimya ürünleri kendi lisansı altında üretilmektedir.

“Know-How” üretim metotları ve kalite kontrolü sonucunda üretilen ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Ar – Ge bölümü mühendisleri formülasyonların titizlikle uygulanmasını periyodik olarak kontrol etmektedir. Ürünlerimizin her zaman aynı kalitede olması müşterilerimize karşı olan sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Mühendislerimiz sürekli olarak yeni ürün ve üretim teknikleri araştırma ve geliştirme arayışı içerisindedirler. Tüm yenilikler anında firmamıza aktarılmakta, bu nedenle Standart Kimya sahip olduğu deneyimlerle, üretim ve satışını bütünsel kaliteye önem vererek gerçekleştirmektedir. Sonuç olarak ürünlerimizi en doğru ekonomik çözümlerle tüketiciye sunmaktayız.


Delete Hijyen Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺1,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺Değişken
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺Değişken
Minimum Nakit İhtiyacı ₺Değişken
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺Değişken
Kar Marjı %79
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Delete Hijyen Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05531791080Üye: TALİP KÖMÜR

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik