Delete Hijyen Bayilik

Delete Hijyen Bayilik Bilgileri

Standart Kimya olarak müşterilerimize son 10 yıldır; inovatif, pratik, kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına cevap veren üstün Türk mühendisliğiyle hazırlanmış ürünler üretmekteyiz. Sektördeki işleyişi tekrar etmek yerine sektöre yeni tipte ürünler kazandırıp satış stratejilerini alışılagelmişin dışında yorumlamaktayız. Bugün online alışverişle, müşterilerimiz dünyanın neresinde olursa olsun onlara en iyi ürünleri en uygun fiyatla ulaştırmaya çalışıyoruz. Tüm Standart Kimya ürünleri kendi lisansı altında üretilmektedir.

“Know-How” üretim metotları ve kalite kontrolü sonucunda üretilen ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Ar – Ge bölümü mühendisleri formülasyonların titizlikle uygulanmasını periyodik olarak kontrol etmektedir. Ürünlerimizin her zaman aynı kalitede olması müşterilerimize karşı olan sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Mühendislerimiz sürekli olarak yeni ürün ve üretim teknikleri araştırma ve geliştirme arayışı içerisindedirler. Tüm yenilikler anında firmamıza aktarılmakta, bu nedenle Standart Kimya sahip olduğu deneyimlerle, üretim ve satışını bütünsel kaliteye önem vererek gerçekleştirmektedir. Sonuç olarak ürünlerimizi en doğru ekonomik çözümlerle tüketiciye sunmaktayız.


Delete Hijyen Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 1,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti DeğişkenTL
Minimum Şube Açılış Maliyeti Değişken TL
Minimum Nakit İhtiyacı Değişken TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi Değişken TL
Kar Marjı %79
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Delete Hijyen Bayilik Başvuru Formu

05531791080Üye: TALİP KÖMÜR

 

 

Delete Hijyen Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Delete Hijyen Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Delete Hijyen Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Delete Hijyen Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.