Delfpanel Bayilik

Delfpanel Bayilik Bilgileri

Delfpanel ile hazır web site satışlarından gelir elde edebilirsiniz.

Tamamiyle Türk altyapısı ve mühendisleri tarafından tasarlanan web site paketlerini web site arayacan müşterilere satıp bu satıştan başlangıçta %30 satış ve performansa dayalı olarak %40 kadar gelir elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizin bütçesine göre web site çözümü sunabileceksiniz. İster küçük bir esnaf ister koca bir imalatçı her müşteriye göre aynı altyapı ve kalite ile web çözümleri sunabileceksiniz.


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Delfpanel firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Bulunduğumuz sektör hemen her iş sektörün ihtiyaç duyduğu bir alan olup bu alanda yıllarca süregelen bir bilgi birikimiyle müşterlerimize çözümler üretmekteyiz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Hemen her sektörden firmanın web siteye ihtiyacı olur. Bizler bu ihtyiaçları kaliteli ve ekonomik olarak sunabilmenin gayreti içerisinde olup web site paketleri ürettik. Hemen her sektöre hitap edebilecek bir meslek grubundan bahsetmekteyiz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Delfpanel, Delfin Medya Web Yazılım Sistemleri bünyesinde oluşturulmuş bir projedir. Bizler tecrübeli kadromuz ve ilk günkü hevesimiz ile tüm türkiyeye açılıp bayilikler oluşturup web alanında yerli ve güçlü bir firmanın olabilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Zira oluşturduğumuz yük sayılı referans listesi bizi bu amaç doğrultusunda iyi motive etmekte.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bayilerimize ilk etapta %30 luk bir gelir oranı sunuyoruz. Üstelik kar oranı değil doğrudan ürünün fiyat oranıdır bu. Bizimle çalışmaya devam ettiklerinde ve iyi performans sergilediklerinde bu kar oranı %40 'a kadar çıkabilmekte.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bizimle beraber yürümek isteyen her firma ve kişi bizim için önemlidir. Müşteri ziyaretlerinde kullanacakları kilit bilgilerden tutun sunabileceği promosyon eşyasında kadar her türlü bilgiyi sunmaya hazırız.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

1) Farklı bakış açısı

2) İnanç

3) Özgüven

3) Dürüst ticaret

4) Tecrübe

5) Yaratıcılık

6) Strateji

Delfpanel Bayilik Başvurusu

05434031463Üye: Fethi Deniz

 

 

Delfpanel Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Delfpanel Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Delfpanel Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Delfpanel Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.