Delfpanel Bayilik

Delfpanel Bayilik Bilgileri

Delfpanel ile hazır web site satışlarından gelir elde edebilirsiniz.

Tamamiyle Türk altyapısı ve mühendisleri tarafından tasarlanan web site paketlerini web site arayacan müşterilere satıp bu satıştan başlangıçta %30 satış ve performansa dayalı olarak %40 kadar gelir elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizin bütçesine göre web site çözümü sunabileceksiniz. İster küçük bir esnaf ister koca bir imalatçı her müşteriye göre aynı altyapı ve kalite ile web çözümleri sunabileceksiniz.


Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺0
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Delfpanel firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Bulunduğumuz sektör hemen her iş sektörün ihtiyaç duyduğu bir alan olup bu alanda yıllarca süregelen bir bilgi birikimiyle müşterlerimize çözümler üretmekteyiz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Hemen her sektörden firmanın web siteye ihtiyacı olur. Bizler bu ihtyiaçları kaliteli ve ekonomik olarak sunabilmenin gayreti içerisinde olup web site paketleri ürettik. Hemen her sektöre hitap edebilecek bir meslek grubundan bahsetmekteyiz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Delfpanel, Delfin Medya Web Yazılım Sistemleri bünyesinde oluşturulmuş bir projedir. Bizler tecrübeli kadromuz ve ilk günkü hevesimiz ile tüm türkiyeye açılıp bayilikler oluşturup web alanında yerli ve güçlü bir firmanın olabilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Zira oluşturduğumuz yük sayılı referans listesi bizi bu amaç doğrultusunda iyi motive etmekte.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bayilerimize ilk etapta %30 luk bir gelir oranı sunuyoruz. Üstelik kar oranı değil doğrudan ürünün fiyat oranıdır bu. Bizimle çalışmaya devam ettiklerinde ve iyi performans sergilediklerinde bu kar oranı %40 'a kadar çıkabilmekte.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bizimle beraber yürümek isteyen her firma ve kişi bizim için önemlidir. Müşteri ziyaretlerinde kullanacakları kilit bilgilerden tutun sunabileceği promosyon eşyasında kadar her türlü bilgiyi sunmaya hazırız.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

1) Farklı bakış açısı

2) İnanç

3) Özgüven

3) Dürüst ticaret

4) Tecrübe

5) Yaratıcılık

6) Strateji

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05434031463Üye: Fethi Deniz

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik