Denverm Solucan Gübresi Ürün Satış

Denverm Solucan Gübresi Ürün Satıcılık Bilgileri

Türkiye’nin en gözde işlerinden biri olan organik tarımında özellikle son zamanlarda önem arz ettiği ve gelecekte de hiçbir suretle değerinin düşmeyeceği organik tarımcılık üzerine dünyanın en kaliteli gübresi olan solucan gübresinin üretimi konusunda uzman bir kadro ve 7 yıllık tecrübemizle sizlere destek olmak için hazırız.

Amerika’da 95 binden fazla, Avrupa’da ise 150 binden fazla tescilli firma olmasına rağmen Türkiye’de henüz bu sayı 100’ü dahi bulmamıştır. Solucan gübresi üreticileri Türkiye’nin gübre ihtiyacının şu aşamada sadece %0,1 – %0-3 civarı karşılamaktadır. Önümüzdeki 20 yıl boyunca Türkiye ihtiyacının ancak %40’ının karşılanabileceği öngörülmektedir. O yüzden gelecekte de uzun yıllar en gözde işlerden birisi olacağı kesin.

Bu işe ister 1000 TL ile başlayın ister 10 bin TL ister 100 bin TL ister 1 milyon TL ile başlayın. Yılda en kötü 8-10 kat solucan artışı sağlanacağı için yatırımlarınız kısa sürede geri dönecektir.

Örnekleme:

10 bin TL’lik solucan ile başladığınız varsayalım. 1 yıl sonra sadece solucan değeriniz 80-100 bin TL değere ulaşacaktır. Bu sırada çıkan gübreyi saymıyoruz bile.

Oldukça karlı bir yatırım olan solucan gübresi işi ile ilgili olarak detaylı bilgilendirmek için lütfen başvuru yapın. Ya da Tesislerimize ziyarette bulunun.


Denverm Solucan Gübresi Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 1,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,000TL
Kar Marjı %800
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

YouTube video player

Denverm Solucan Gübresi Ürün Satıcılık Başvurusu

08503050258Üye: Ayşe Mine Vural

 

 

Denverm Solucan Gübresi Ürün Satış Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Denverm Solucan Gübresi Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Denverm Solucan Gübresi Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Denverm Solucan Gübresi Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.