Dezifix Bayilik

Dezifix Kimya Endüstri ve Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2012 yılında Deniz Mah. Hürriyet Cad. No:55 Derince/Kocaeli adresinde kuruldu. Üretimini 2014 yılında gerçekleştirmeye başlamıştır. Profesyonel çalışmaları ile müşteri memnuyet ilkesine bağlı kalarak kaliteden öden vermeden ürün yelpazesini geliştirecek şekilde AR-GE çalışmalarına önem vermektedir.

Hedeflerimiz ;

“BAŞARIMIZ KALİTEDİR”
Sloganıyla üretim başlangıcından üretim bitimine kadar sorumluluk bilincimizle minumum fiyat, maksimum kalite ve maksimum hizmet hedefimiz olacaktır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini güvenli ve doğru zamanda karşılamaktadır.
Vizyonumuz Firma olarak bugüne ve geleceğe olan inancımızı hayat kalitesiyle birleştirerek zirveye oturmaya kararlıyız.

Misyonumuz ;

İnsana ve doğaya duyarlı
Müşteri memnuniyetine inanan
Sürekli gelişime açık ve teknolojiyi yakından takip eden
Sürdürülebilir gelişmeyi hedefleyen
Dinamik ve güvenilir bir kuruluş olmak

Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺1000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺30000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺30000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺50000
Kar Marjı %30-50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Dezifix firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Sektör olarak en büyük avantajımız temizlik ürünlerinin temel tüketim malzemesi olmasıdır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

işlem hacmi olarak mevcut portföy ün tüketiminin her daim sabit kalması ile birlikte yeni müşteriler ile çoğalmaya devam etmesi ve içinde bulunduğumuz ekonomik krizlerden bu tüketimin etkilenmemesi en birinci etkendir. Ekonomik şartlar iyi yada kötü yönde değişiklik gösterse de satmış olduğumuz ürün tüketimi devam etmektedir. Kısaca sektörde üretip satmış olduğumuz ürünlerin her daim bir ihtiyaç olduğu garantisidir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamız üretim bünyesinde kimya mühendisleri ile çalışıp her daim mevcut ürünlerin daha gelişmesi ve yeni ürünler üretmenin ayrıcalığına sahip olması birinci etken sebeptir. Buna bağlı olarak bizi tercih eden yatırımcılarımız için yeni çıkacak olan bir ürünün her daim kendi pazarlarında öncü satış yapmasına fırsat oluşturur.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Temel tüketim malzemesi olmasından kaynaklı piyasa da bulunan diğer üreticiler ve merdiven altı üreticilerinde sektörde olması doğal olarak bir rekabet oluşturmaktadır. Yatırımcı kendi pazarındaki fiyat ortalamasını baz alarak % 20 den % 100 e kadar değişkenlik gösterebilecek bir kar marjı oranı belirleyebilir. Firma politikamız olarak kaliteli ürünü makul fiyata piyasaya satışını gerçekleştirebilir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Yatırımcıların bölgesel olarak seçecekleri dükkan konumunun fiziki ve çevresel sanayi bölgesi analizi , yaşamsal alan konum değerlendirmesi. Dükkan m2 sine göre raf ve yatırım maliyet analizleri. Reklam ve tabela yapım süreçleri takibi ve uygulaması. Kurumsal kimlik unsurları hazırlaması. Stratejik pazarlama eğitimi. Personel eğitim desteği

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Ar- ge departmanımızın sürekli yeni formüller üzerinde çalışıp piyasada fark oluşturacak ürün çıkarma gayretidir. Sektöre yatırım yapacak olan girişimcilerin kendi pazarlarında fiyat anlamında rekabet edecek ve hatta fiyat konusunda avantaj oluşturacak bayi fiyat politikamızdır. yatırımcısına kendi pazarında avantaj sağlayıp istikrar sürdürebilmesi için esneklik sağlamamızdır.

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05493161600Üye: yıldıray ural

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik