Dilim Börek Franchise

Dilim Börek Franchise Bilgileri

NEDEN DİLİM BÖREK?

KATKISIZ ÜRÜN VE MÜKEMMEL ÜRETİM AĞI

Kuruluşundan bu yana üretim kalitesini her geçen gün arttıran Dilim Börek’ten franchise alan her işletmeci, ulusal ve uluslararası standartlardaki kalite çemberine dahil olmaktadır.

Dilim Börek en doğal malzemeleri harmanlayarak ürettiği ürünlerinde, lezzeti ve fiyatı her yerde sabit tutmaktadır. Üretim ağı standartlara göre planlanmıştır.

BİTMEYEN EĞİTİM SÜRECİ

Dilim Börek’te eğitim; hiç bitmeyen bir süreçtir. İşletme açılışından itibaren gereken eğitim imkânı ve sahada görevli uzman personel desteği, profesyonel metotlarla uygulanmaktadır.

Yatırımcılara donanımlı ve eğitimli eleman desteği sağlanmakta ve kurum içi eğitim programlarıyla, personelin sürekli gelişimi hedeflenmektedir. Franchise zincirimize dâhil olan her işletmeci mali, hukuki ve işlevsel tüm konularda; destekleyici kılavuzumuzdan faydalanmaktadır.

ÇALIŞMA PROSEDÜRLERİ

12 yıldır başarısı kanıtlanmış işletme prosedürlerine sahip olan Dilim Börek; teknik imkanları ve standartlarını devamlı geliştirmektedir.

İŞLETME DANIŞMANLIĞI

Dilim Börek yatırımcıyı; maliyeti düşürme, kalite standartlarını koruma, müşteri güvenini ve sadakatini arttırma konularında devamlı olarak desteklemektedir.

Franchise zincirimize dahil olan tüm yatırımcılar; satışı arttırmaya yönelik stratejileri öğrenmek, uygulamak ve operasyonu doğru yönetmek için Ar-Ge faaliyetlerinden yararlanabilmektedir.

İşletmeciler markamızın çatısı altında, bir ekiple çalışmanın vermiş olduğu gücü her an hissetmekte ve yeni bir işe girmenin riskleri onlar adına en aza indirgenmektedir.

DOĞRU LOKASYON DOĞRU PROJE

Dilim Börek uzmanları franchise alan yatırımcılara yer seçiminde destek olmakta, doğru lokasyon seçimi ve gerekli fizibilite çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır. Franchise alana tahsis edilecek bölgeler, birkaç mahalleyi içine alan ve en az 100 bin nüfusa sahip noktalar olarak tasarlanmıştır.

Geleneksel lezzetleri ve Türk kültürünü yansıtan kurumsal konseptiyle Dilim Börek; birlikte çalıştığı çözüm ortaklarıyla iş birliği içinde, seçilen konuma uygun mimari projeler geliştirmektedir.

Uzman ekiplerimiz, yatırımcının projenin başlangıcından sonuna kadar yatırımından verim alması için disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Projenin uygulama sürecinde yatırımcı, pek çok hizmeti hızlı ve kolay bir biçimde alabilmektedir.

PAZARLAMA VE REKLAM

Reklam ve pazarlama konusunda profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışan Dilim Börek, merkezi reklam faaliyetlerini güncel olarak yürütmekte ve müşteriyle iletişimini, ulusal reklam çalışmaları kanalıyla yapmaktadır.

CİROSU HAZIR FRANCHISE MODELİ

Dilim Börek’in sahip olduğu sadık müşteri portföyü ve çağrı merkezinde kayıtlı 1 milyonun üzerinde müşterisi ile yatırımcı, hazır müşteriye ve planlananın üzerindeki cirolara rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Dilim Börek müşterisi ve cirosu hazır franchise modelinde, yatırımcılarını düşük yatırım ile gerçekçi bir ciroya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Dilim Börek lezzetini müşteriyle buluşturan yatırımcı, franchise sistemine dahil olarak ana firmadan alacağı know-how ışığında geleceğine yatırım yapmaktadır.

444 4 356 (ALODLM) lezzet hattı ve kendine özel yazılım programı ile çalışan Dilim Börek’te, siparişler online olarak mağazanın sistemine düşer. Mağazada kullanılan elektronik sistemle uyumlu olacak şekilde geliştirilen çağrı merkezi yazılımı sayesinde; mağazaların performans takibi, sipariş süreçleri ve performans raporlarına rahatlıkla ulaşılmaktadır.

FRANCHİSEE’LERİMİZE SUNDUĞUMUZ DESTEKLER

 • Eğitim
 • Lokasyon Tespiti
 • Mimari Proje ve Teknik Dizayn
 • Denetim
 • Merkezi Üretim
 • Bölge Koruması
 • Franchise Kitabı
 • Ulusal Reklam
 • Personel
 • Ürün Geliştirme
 • Pazarlama ve Satış Stratejileri

FRANCHİSE SÜRECİ NASIL İŞLİYOR

ÖN GÖRÜŞME: Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirketimize davet edilir.

ADAY SEÇİMİ: Franchisee adaylar değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markamıza değer katacak, yeniliklere açık, işinin başında bizzat duracak ve geleneksel değerlere önem veren adaylar arasında seçim yapılır.

LOKASYON: Franchise adayı, şirketimiz tarafından önerilen veya kendisinin belirlediği bir lokasyonu tespit eder. Lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.

KİRALAMA VE PROJE UYGULAMA: Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat süresi 45 gündür.

SÖZLEŞME: Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.

EĞİTİM: İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirketimiz yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik eğitim süreci başlar.

AÇILIŞ: Açılış operasyonu süresince ana firma desteği sağlanır.

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Yatırım Geri Dönüşü
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 530 227 32 36Üye: Kobi Vadisi

 

 

Dilim Börek Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Dilim Börek Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Dilim Börek Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Dilim Börek Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.