Dio İmplant Bayilik

Dio İmplant Bayilik Bilgileri

25 Yıldır dental sektörde faaliyet gösteren şirketimiz Toros Dental, Dio implant markalı ürünlerin tanıtım ve satış ağını genişletmek için Türkiye’de çeşitli illerde bayilikler verecektir.
Teminat verebilecek iştirakçilerin bayilik istedikleri il ve yatırım bütçelerini tarafımıza başvuru ile göndererek iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

İletişime geçen iştirakçilerle özel olarak görüşülecektir.
Bilgili ve deneyimli, estetik değerlere sahip, yetenekli arkadaşlarımızla geleceğe ilerlemek dileklerimizle…

TOROS DENTAL

Ülkemizde diş hekimliği sektöründe üretim yapan, birçok zorlu engele göğüs geren ve inandığı değerlerle büyüyen firmamız dental sektörde 25 yıldır hizmet vermektedir.. Son derece katı denetim ve kalite şartları
olan Avrupa Birliği ülkeleri, Orta Doğudan Kuzey Afrikaya, Balkanlardan Amerika Kıtasına, Doğu Bloku ülkelerinden Güney Afrikaya kadar pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Yurtdışına ihracat yapmanın gerektirdiği her türlü kalite, üretim, belge ve sertifika gibi şartları yerine getirerek sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde de aranan ve tercih edilen bir marka haline
gelmiş bulunmaktayız.

DIO IMPLANT

Diş hekimliğinin öncü ve dünya lideri DIO Implant 70’den fazla ülkede bilinir ve Asya, Avustralya, ABD ve diğer birçok AB ülkesinde yan kuruluşları ve distribütörleri bulunmaktadır.
28 yıllık geçmişe sahip olan, Üstün teknoloji ve üstün kaliteli implant üretimi ile tanınan Dio İmplant Kore’deki en iyi sağlık şirketi olarak yerini almıştır.
Tanınmış uluslararası klinikler, araştırma enstitüleri ve üniversitelerle işbirliği yaparak implant diş hekimliğinde birçok çığır açan teknolojiye öncülük etmeye devam etmektedir.

Yatırım Tutarı ₺30,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

02422477616Üye: zeynep burhan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik