Doğuş Kuruyemiş Franchise

Doğuş Kuruyemiş Franchise Bilgileri

1985 Yılından bu yana kuruyemiş sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2010 yılından itibaren toptan kuruyemiş satışının yanı sıra ”DOĞUŞ” ve “DOĞKUR” markasıyla perakende alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Aile şirketi olarak başlayan yolculuğumuza ikinci nesil temsilcisi olarak devam etmekteyiz. Amacımız toptan satışını yaptığımız tüm ürünleri tecrübemiz, kalitemiz ve bilgi birikimlerimizi kullanarak bölgesel ürünleri kendi üretildiği yerlerinden temin ederek en doğal haliyle perakende olarak sunabilmektir.

Hedefimiz toptancı satıştaki başarımızı kullanarak perakende alanında da markamızı en üst seviyelere yükseltmek ve perakende satış anlayışını değiştirip son tüketici gözünde yeni bir vizyon kazandırmaktır. Bu doğrultuda 25 şube ile hizmet verdiğimiz perakende kuruyemiş yolculuğumuza yeni yol arkadaşlarımızla azim ve heyecanla devam ediyoruz. Bu yolculuğumuzda bizimle birlikte yola çıkmak isteyen, iş ortağımız olmak isteyen girişimcilerimizi de bayilik sistemimize dahil edip gücümüze güç katıp ilerlemekteyiz.

Anadolu’nun birçok bölgesinden yöresel ürünler adı altında temin ettiğimiz ürünleri toptan satışın yanı sıra perakende satışını da hızlı dağıtım ağımızla yapmaktayız. Perakende bölümünde satışını yaptığımız tüm ürünlerin toptan satışı da istenilen tonajlarda temin edilebilmektedir.

Doğkur franchise sistemi hakkında tüm detayları görüşmek için başvuru formunu kullanabilirsiniz.


Doğuş Kuruyemiş Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 250,000TL
m2 Kurulum Maliyeti 2,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 450,000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Doğuş Kuruyemiş Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05467325478Üye: Kübra Karakuş

 

 

Doğrulanmış Firma

Doğuş Kuruyemiş Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Doğuş Kuruyemiş Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Doğuş Kuruyemiş Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Doğuş Kuruyemiş Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.