Dokioo Yetkili Satıcı

Limon Grup – Dokioo markasıyla sütlü tatlılar üretimi yapmaktadır. 2017 ve 2018’in en çok rağbet gören tatlısı Magnolia üretimi ve satışını yapmaktayız.
Her geçen gün gelen talepler doğrultusunda yeni ürünler eklenmektedir.

Dağıtım yapacak firma muhakkak soğuk zinciri korumalı frigofirig araç ve soğuk hava deposu olmalı yada şartları sağlamalı. En az 250 ad stok tutmalı. Müşteriye bırakılan ürünler takip edilmeli ve SKT öncesi toplanıp yenisi ile değiştirilmeli.

Biz tüm ürünleri her gün taze üretmekteyiz, bayilere gidecek olan ürünler günlük ve taze teslim edilmektedir. Üretimde hiç bir sağlığa zararlı gıda takviyesi kullanmıyoruz kullanılan tüm malzemeler bilindik markalardır.

Gıda sektöründe hızla giden bir ilerleme olduğunu söylemek mümkün gıda sektörü altında birçok firma bayilik vermektedir. Girişimciler ve girişimci adayları bayilik seçimlerini kazançları yanında birazda hayallerine göre yaparlar eğer sizin de bir gıda toptancısı hayaliniz varsa bayilik alıp kendi işinizi kurarak kazanç elde edebilirsiniz.

Üretimini yaptığımız sütlü tatlılar güncel en çok tüketilen ve gençlerin talepleri üzerine yoğunlaşmakta. Bu işi yapacak kişiler ciddi kazançlar elde edebilmekte kısaca örnek vermek gerekirse bölgesinde 10 veya 15 ad. cafe veya restaurant ile anlaşma yapan bayi her noktaya 48 ad ürün verdiğinde hafta da 720 ad satış gerçekleştirmiş olur ki bu rakam minimum dur, ve 2.800 TL gibi haftalık kazanç demektir.

Bayilik almak isteyen girişimcilerle yatırım yapmadan önce bölgesinde 1 günlük çalışma yapıp karar vermesine yardımcı olmaktayız.

Yatırım Tutarı ₺3000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺1500
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺3000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05315739868Üye: Murat Arslan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz