Dokioo Yetkili Satıcı

Dokioo Yetkili Satıcılık Bilgileri

Limon Grup – Dokioo markasıyla sütlü tatlılar üretimi yapmaktadır. 2017 ve 2018’in en çok rağbet gören tatlısı Magnolia üretimi ve satışını yapmaktayız.
Her geçen gün gelen talepler doğrultusunda yeni ürünler eklenmektedir.

Dağıtım yapacak firma muhakkak soğuk zinciri korumalı frigofirig araç ve soğuk hava deposu olmalı yada şartları sağlamalı. En az 250 ad stok tutmalı. Müşteriye bırakılan ürünler takip edilmeli ve SKT öncesi toplanıp yenisi ile değiştirilmeli.

Biz tüm ürünleri her gün taze üretmekteyiz, bayilere gidecek olan ürünler günlük ve taze teslim edilmektedir. Üretimde hiç bir sağlığa zararlı gıda takviyesi kullanmıyoruz kullanılan tüm malzemeler bilindik markalardır.

Gıda sektöründe hızla giden bir ilerleme olduğunu söylemek mümkün gıda sektörü altında birçok firma bayilik vermektedir. Girişimciler ve girişimci adayları bayilik seçimlerini kazançları yanında birazda hayallerine göre yaparlar eğer sizin de bir gıda toptancısı hayaliniz varsa bayilik alıp kendi işinizi kurarak kazanç elde edebilirsiniz.

Üretimini yaptığımız sütlü tatlılar güncel en çok tüketilen ve gençlerin talepleri üzerine yoğunlaşmakta. Bu işi yapacak kişiler ciddi kazançlar elde edebilmekte kısaca örnek vermek gerekirse bölgesinde 10 veya 15 ad. cafe veya restaurant ile anlaşma yapan bayi her noktaya 48 ad ürün verdiğinde hafta da 720 ad satış gerçekleştirmiş olur ki bu rakam minimum dur, ve 2.800 TL gibi haftalık kazanç demektir.

Bayilik almak isteyen girişimcilerle yatırım yapmadan önce bölgesinde 1 günlük çalışma yapıp karar vermesine yardımcı olmaktayız.


 

Yatırım Tutarı 3,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1500TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 3000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Dokioo Yetkili Satıcılık Başvurusu

05315739868Üye: Murat Arslan

 

 

Dokioo Yetkili Satıcı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Dokioo Yetkili Satıcı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Dokioo Yetkili Satıcı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Dokioo Yetkili Satıcı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.