Doubleshot Coffee Franchise

Doubleshot Coffee Franchise Bilgileri

BİZ KİMİZ?

Doubleshot Coffee İngiltere kahve kültürünü Dünyada 8 ülkeye ulaştırmış olup ülkemizde de franchise ve master franchise çalışmalarına başlamıştır. İlk şubesini 2017 yılında açmış olup ilerleyen dönemlerde Türkiye’nin belirli bölgelerinde büyümeye devam etmiştir. Ziyaretçileri için zengin seçenekler sunan markamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Dekorundan sunumuna kadar titizlikle belirlenmiş konsepti ile bulunduğu her bölgede fark edilen ve beğenilen bir marka olmayı başarmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Doubleshot Coffee olarak kalitenin bir marka etiketi olduğuna inanıyoruz. Sizler için en iyisini sunmak ve ailenizden biri olmak tek idealimizdir.

HEDEFLERİMİZ

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkelerimizdendir. İngiltere’nin kahve kültürünü Doubleshot Coffee adı altında ülkemizde yaygınlaştırmak en önemli hedefimizdir.

NEDEN DOUBLESHOT?

Bizim için her bayimiz ailenin özel bir üyesi ve bu kurumsal yapının en önemli çarkları konumundadır. Bayilerimizin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolarımızla oluşturduğumuz Doubleshot Coffee; günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.

MENÜ

Doubleshot Coffee’nin Kahveleri %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir. Sıcak içeceklerin yanı sıra buzlu kahveler ve pasta çeşitleri ile oldukça zengin bir menüye sahiptir. Take-away tarzında kahve satışı ve diğer ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Seçtiğiniz konsepte göre ara sıcak ve dünya mutfağı hizmeti verebilmektedir.

FRANCHİSE

Doubleshot Coffee Master Franchise Türkiye macerasına 2017 yılında başlamış olup kendini giderek büyültmektedir. Franchise şubelerin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı konsepte göre değişim gösterebilir. (Dış mekanın mevcut olması zorunludur) Doubleshot Coffee avm ve cadde lokasyonlarında (Kioks, Express, Coffee, Coffee Restaurant ve Coffee Bistro) konseptleriyle hizmet vermektedir.

Şube açılmadan önce Doubleshot Coffee’nin lokasyon uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; Şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır. İsim hakkı bedeli 10,000$ olan Doubleshot Coffee aylık cirodan pay almamaktadır. Her açılan şubemizden talep ettiğimiz aylık 1.000 TL reklam katkı payı haricinde siz değerli yatırımcılarımızdan ek ücret talep edilmemektedir. Doubleshot Coffee Açılacak her şubenin projesini kendisi yürütmekte ve mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde “franchise” etmektedir.

Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personelleri “Personel Bankası’ndan temin etmekte, tüm barista ve servis personeline eğitim vermektedir.” Doubleshot Coffee Franchising sözleşmeleri 5 yıl boyunca geçerli olup, süre bittiği zaman taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.


Yatırım Tutarı 1,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 11,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 750,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 1,500,000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Doubleshot coffee firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Günümüzde hizmet sektörünün vazgeçilmezi olan Cafe Restaurant sektöründe.
Geniş çaplı Kar marjı ile hizmet sektörü pastasından büyük bir dilim elde eden bu sektör.
Yatırımınıza kısa vade de değer katarak markanızın büyümesine katkı sağlar.
Ekonomik sıkıntılar olsa dahi hizmet sektöründe sağlam bir kale olan Cafe Restaurant sektörü yatırım için güvenilir bir limandır.
Doubleshot Coffee İse Dünya Çapında bir marka olup Türkiye de Yakın zamanda ses getirecek bir marka haline gelecektir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ekonomik etkenlere dayanıklı bir sektör olduğu için hizmet sektörü adı altında sağlam bir kaledir.
Gıda İnsanın vazgeçilmezi olduğundan dolayı herhangi bir ekonomik sıkıntı haline girilse dair insanların vazgeçemeyeceği şey gıdadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Bulunduğumuz sektör içerisinde büyüklü küçüklü çok çeşit markanın bulunması bazı ticari kaygılar nedeniyle gerek ürün gerek marka gerek tasarım ve yenilik olarak
sıradanlaşması.
Büyük markaların pazar payında bilinirliklerinden ötürü kalite yerine isim satması markaların isim bedellerini son derece üst rakamlara çıkarmıştır.
Biz bu yüzden dünya çapında bir marka olan Doubleshot'ı Türkiye de olması gerektiği bedellerde gerçek kalite ve yeni konsept anlayışıyla yatırımcılarımıza sunuyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%18-%25 arası bir kar marjı bulunmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Eğitim
Ürün tedarik
Sosyal medya ve reklam

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Firmamız gerek konsept anlayışıyla gerek dünya çapında bir marka olmasıyla son derece dikkat çeken özgün bir markadır.

Maliyet olarak normal maliyette isim bedeli olarak da uygun miktarlarda ücret talep edildiği için yakın zamanda Türkiye'de adını sıkça duyacağımız bir isim olacaktır.

Doubleshot Coffee Franchise Başvurusu

05452671448Üye: ersin özmen

 

 

Doubleshot Coffee Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Doubleshot Coffee Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Doubleshot Coffee Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Doubleshot Coffee Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.