Dr. Pepper Bayilik

Dr. Pepper Bayilik Bilgileri

Kocaeli bölgesinde yerleşik Bekend Gıda A.Ş. olarak; gıda ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmış kadromuz ile faaliyet gösteren bir dış ticaret firmasıyız.

Dünyanın çeşitli bölgeleriyle gıda ürünleri ithalat ve ihracatı kapsamında çalışmaktayız. 2020 Yılı itibariyle Abd markası olan Dr. Pepper ürünlerinin Türkiye temsilciliği, tanıtım, dağıtım ve satışını üstlenmiş bulunmaktayız. Hedefimiz düzenli ve istikrarlı ürün tedarik ağı oluşturarak en makul fiyatlarla Dr Pepper çeşitlerini sevenleriyle buluşturmak.

Ürünlerimiz Avrupa menşeili olup Europe Orangina Schweppes tesislerinde gıda standartlarına uygun olarak üretilmekte ve firmamız tarafından ithalatı yapılmaktadır.

Tüm Türkiye geneline niteliklere uygun, güçlü meşrubat ağı bulunan ve dağıtım yapan firmalara şartlar dahilinde bayilikler verilecektir.

Hakkımızda daha geniş bilgi, iş birliği ve ürün temini için başvuru yapmanızı önemle rica ederiz.

Yatırım Tutarı ₺8,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı ₺450
Kar Marjı %20
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05327730560Üye: Erhan Ekici

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik