DRY Kapı Sistemleri Bayilik

DRY Kapı Sistemleri Bayilik Bilgileri

Çelik kapı oda kapıları yangın kapısı pvc ve pvc pencere sistemleri satandart ölçü mutfak ve banyo dolapları firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır. Merkezimiz Kayseride yer almakta ve anlık olarak 5 bayimiz bulunmaktadır.

Gün geçtikçe büyüyen ve yeni müstakil villa ve bağ evi tipi evlere talabin artması ile yükselişine hızla devam eden sektörümüzde bizimle iş ortaklığı yapmaya ne dersiniz?

Tedarik ve sitil konusunda hiç bir sıkıntı yasamama garantisi verirken sadece 10.000 TL bayilik bedeli vererek tabela ofis stand ve dekorasyona hiç bir yatırım yapmadan sadece satmak istediğiniz ürünlere para vererek ve firmamızın ürettiği tüm ürünleri satma şartı olmadan sadece istediğiniz ürünleri satarak minimum %50 kâr marjı ile güzel para kazanmak ister misiniz?


DRY Kapı Sistemleri Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 250TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

DRY Kapı Sistemleri Bayilik Başvurusu


 

 

DRY Kapı Sistemleri Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; DRY Kapı Sistemleri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

DRY Kapı Sistemleri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

DRY Kapı Sistemleri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.