DRY Kapı Sistemleri Bayilik

DRY Kapı Sistemleri Bayilik Bilgileri

Çelik kapı oda kapıları yangın kapısı pvc ve pvc pencere sistemleri satandart ölçü mutfak ve banyo dolapları firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır. Merkezimiz Kayseride yer almakta ve anlık olarak 5 bayimiz bulunmaktadır.

Gün geçtikçe büyüyen ve yeni müstakil villa ve bağ evi tipi evlere talabin artması ile yükselişine hızla devam eden sektörümüzde bizimle iş ortaklığı yapmaya ne dersiniz?

Tedarik ve sitil konusunda hiç bir sıkıntı yasamama garantisi verirken sadece 10.000 TL bayilik bedeli vererek tabela ofis stand ve dekorasyona hiç bir yatırım yapmadan sadece satmak istediğiniz ürünlere para vererek ve firmamızın ürettiği tüm ürünleri satma şartı olmadan sadece istediğiniz ürünleri satarak minimum %50 kâr marjı ile güzel para kazanmak ister misiniz?


DRY Kapı Sistemleri Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺250
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺20000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

DRY Kapı Sistemleri Bayilik Başvuru Formu


Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik