DryTürk Franchise

DryTürk Franchise Bilgileri

Cadde mağazacılığında çok karlı çalışabilecek kuru temizleme işini; güçlü marka, kurumsal kimlik, detaylı eğitim, komple hizmet ve gerçek garanti ile destekledi.

DRYTÜRK, markasında yer alan “TÜRK” kelimesinin gücü ile, Türkiye’nin lider kuru temizlemecisi olmaya aday bir markadır.
Türkiye’nin ilk ve tek kuru temizleme ekipmanları üreticisi olan Ruşen Makina tarafından üretilen ekipmanlar, yüksek kalite standartlarına ve ileri teknolojiye sahiptir.

Türkiye’nin tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı Ruşen Makina’nın teknik desteği ile bütün makinelere ömür boyu ücretsiz parça değişim ve servis garantisi.


DryTürk Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 260,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 260,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 260,000TL
Kar Marjı %20
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, DryTürk firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Kuru temizleme sektörü, tüm dünyada geçerliliğini kanıtlamış ve parlak bir geleceği olan sektördür. Çünkü, kuru temizleme sektörü insanların bir temel ihtiyacını karşılamaktadır. Giysiler her gün kirlenmektedir ve bunların her gün temizlenmeleri gerekmektedir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Dünya Ekonomik Forumu, kuru temizleme sektörünü krizden etkilenmeyen ilk 10 sektör arasında göstermektedir. Niçin? Çünkü ‘’kirli giysiler kriz dinlemez’’. Her gün milyonlarca insan, giysilerini kuru temizlemecilere taşımaktadır. Her gün tonlarca giysi ‘’yalnızca kuru temizleme ile temizlenir’’ etiketi ile üretilmektedir. Bu da sektörün sürekli büyümesini sağlamaktadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

DRYTÜRK, markasında yer alan "TÜRK" kelimesinin gücü ile, Türkiye’nin lider kuru temizlemecisi olmaya aday bir markadır.
Markanın kolay okunabilmesi, "TÜRK" kelimesinin içimizden biri algısı ile firmamız, Türkiye’nin her yerine ve her sosyo-ekonomik gruba hitap edebilecek niteliktedir.
DRYTÜRK, hafızalardan silinmeyecek özellikte bir marka olup, ilk akla gelen kuru temizleme markası olarak Türkiye’nin en çok bilinen markalarından biridir.
Türkiye’nin ilk ve tek kuru temizleme ekipmanları üreticisi olan Ruşen Makina tarafından üretilen ekipmanlar, yüksek kalite standartlarına ve ileri teknolojiye sahiptir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%25

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Cirodan pay almıyoruz. Size sürekli bir şekilde vermekte olduğumuz hizmetlerin finansmanına katkı payı olarak sadece aylık sabit bir ücret alıyoruz..
Size tahsis edilen bölgenin detaylı araştırması ve fizibilite çalışması yapılır. Sadece, ticari yönden başarılı olacağı düşünülen ve belli standartlardaki dükkanda mağaza açılır.
Ruşen Makine mühendisleri, 30 yılı aşkın uluslararası deneyimi ile dükkanınızı profesyonelce projelendirir ve uygulamasını sağlar.
Mağazanın açılışı ile birlikte kendi mağazanızda kendi tezgahınızda kendi müşterilerinizin gerçek giysileri ile tam 1 ay süren uygulamalı gerçek eğitim ile tam bir profesyonel olursunuz.
Operasyonel Kitapçığı sözleşmeyle birlikte veriyoruz.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Türkiye’nin tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı Ruşen Makina’nın teknik desteği ile bütün makinelere ömür boyu ücretsiz parça değişim ve servis garantisi. Türkiye’nin tek yerli kuru temizleme makineleri ile en düşük yatırım tutarı. Girişimciler daha yatırım aşamasında ciddi kazanç elde ediyor.

DryTürk Franchise Başvurusu

05374432207Üye: Franchise Company

 

 

DryTürk Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; DryTürk Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

DryTürk Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

DryTürk Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.