Dynomark Oto Ekspertiz Franchise

Dynomark Oto Ekspertiz Franchise Bilgileri

1972 Yılından günümüze kadar otomotiv sektöründe söz sahibi olan işletmemiz 2010 yılında kurumsal bir yapıya kavuşma fikriyle ismini DYNOMARK OTO EKSPERTİZ olarak değiştirmiş ve markalaşma yolunda tüm TÜRKİYE genelinde vatandaşlarımıza otomotiv sektörüne bir garantili hizmet sunma kararını alarak, bu yolda hedefine hızlı bir şekilde ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Şu anda ülke genelinde 32 Oto Ekspertiz bayisi sayısına ulaşan işletmemiz kalite ve güvence anlamında kendisini daha da geliştirerek bayi sayısını arttırmaya ve otomotiv sektörünün önde gelen ismi olma yolunda hedefine kararlılıkla ilerlemektedir.

Dünyanın En Gelişmiş Devlet Destekli, Patentli Oto Ekspertiz Cihazları Üretimi ve Daha Fazlası.

Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen işletmemiz; müşterilerimize her zaman doğru, hatasız, güncel ve teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Bayilerimizde uzman personelimiz; gelişen otomotiv sektörü ile Oto Ekspertiz konularında gerek yurt içi gerek yurt dışı eğitim ve seminerlere katılarak her zaman teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve gelişen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları sağlanmaktadır.

Kendimizi size daha iyi anlatabilmek için internet sitemize göz atmanızı ve siz değerli müşterilerimizi bulunduğunuz şehirlerdeki bayilerimize bir kahve eşliğinde sohbet etme beklentisi içerisindeyiz.

Misyonumuz

Şirket çalışanlarımızın teknik bilgisi, geniş makine parkurumuz ve dinamik yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak. Vermiş olduğumuz hizmet ile sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak.
Değerlerimiz; Tarafsızlık, Dürüstlük, Güvenirlilik, İnsana ve çevreye saygı, Müşteri ve çalışanların mutluluğu.


Dynomark Oto Ekspertiz Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 125,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 125,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 85,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 125,000TL
Kar Marjı %85
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış

YouTube video player

Dynomark Oto Ekspertiz Hakkında Bilgiler

Sektör Otomotiv
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Bülent Eliaçık
Kuruluş Yılı 2010
Adres Fulya Mah. Büyükdere Cad. Quasar Blok No:76 Kat:13 Şişli/İSTANBUL

Kobivadisi.com tarafından, Dynomark Oto Ekspertiz firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Oto ekspertiz sektörü 2.el araçların Alım/satım anında son derece önemli bir hizmet sunuyor. Satın alınan ikinci el araçların hasar ve durum kontrolü oto ekspertiz raporu ile kesinleşmektedir. Durum böyle olunca oldukça kapsamlı bir alan olup son zamanların en gözde sektörleri arasındadır. Dynomark oto ekspertiz, oto ekspertiz bayiliği konusunda alternatif fırsatlar sunabilmektedir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ekspertiz bayilik almak için alınacak olan bayiliğin alanı ile alakalı bilgi sahibi olmak elzemdir. Ekspertiz bayilik alınacağı zaman da yönetim ve işletim açısından güçlü kişilerle anlaşılması şart olmaktadır.

Ekspertiz bayilik alma için birçok faktöre sahip olunması gerekiyor. Öncelikli olarak ekspertiz alanında tecrübeli olmak ve sunulan sistemin dışına çıkılmaması önemlidir. Markayı en iyi şekilde temsil edecek kişiler ekspertiz bayilik alma konusunda başarılı olur. Özellikle Dynomark oto ekspertiz, bayilik almak isteyenlere özel fırsatları da sunar! Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde ekspertiz bayisi açmanız da mümkün olacaktır.

Ekspertiz sektörü araçların kontrol ve muayenesi açısından son derece önemli olup hatasız sonuç çıkarması elzemdir. Sektör açısında bilgili olan ve franchise aldığı markanın iyi yönetilmesi markadan beklenir. Dynomark, ekspertiz franchise açısından farklı bölgelerde bayilik imkanı vermektedir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Dynomark oto ekspertiz uzun yıllara dayanan otomotiv sektörünün tecrübesini oto ekspertiz sektörüne aktarmak ve Türkiye geneli kaliteli hizmet vermek amacıyla 2010 yılında kuruldu. Ve bu yolda hızla yol katederek Türkiye geneli 40+ bayisi ile hizmetlerine devam ediyor. Her zaman amacımız gelişi güzel bayilik verip eksik hizmet sunmaktan ise bu sektöre merak duyan ilgi duyan ve bizimle birlikte kaliteli hizmet vermek isteyen adaylarımızı değerlendirmeye alıp en uygun olanı ailemize katmak.Biz ve tüm bayilerimiz sektörün denetim mekanizması olan TSE standartlarına uygun işletmeler kurmaktayız.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

% 80-85 Düzeyinde kar marjı vardır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Markanın Gücünden Yararlanmak

Franchise iş modelinde girişimci için en önemli avantaj, Dynomark markasının pazarda bilinen stratejik kimliğinden ve gücünden yararlanmaktır. Başarısını kanıtlamış, etkin bir kurumsal kimlik oluşturmuş markanın imajından yararlanmak; franchisee alan taraf için son derece önemli bir avantajdır.

· İşinizi kurarken harcayacağınız zaman yerine dynomark oto ekspertiz hazır sistemiyle zaman kaybı yaşamadan kar etmeye başlarsınız.
· Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde en kısa zamanda rekabet üstünlüğü sağlarsınız.
· Karşılaşacağınız sorunlarda çözüm sağlayabilek, her an ulaşabileceğiniz birisinin olmasıyla beraber hem zaman hem de finansal olarak tasarruf sağlarsınız..
· Hazır bir sistem olduğundan dolayı firmanızı tanıtmakla daha az zaman harcar ve daha hızlı kazanç elde edersiniz.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Biz firma olarak bu sektörün mutfağındayız yani oto ekspertiz ekipmanlarının bir çoğunu kendimiz üretmekteyiz aynı zamanda imalatçı bir firmayız. Yine araştırmalara göre memnuniyet oranı en fazla olan firmalar arasındayız biz firma olarak ekspertiz sektörünün her alanındayız eğitim üretim kurulum imalat vb.. yine amacımız en kısa sürede Türkiye geneli tüm illerde ve ilçelerde DYNOMARK OTO EKSPERTİZ işletmelerini kurup Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine firmamızı götürmektir.şu anda bu girişimlerimiz var. firma olarak sektörümüzle alakalı en küçük güncelleme ve yenilikleri takip ederek hemen aktive olmaktayız.biz bu yolda hızla büyüyerek devam ediyoruz ve yatırımcılarımızı firmamıza bekliyoruz DYNOMARK OTO EKSPERTİZ canınızı ve bütçenizi korur size en kaliteli ve doğru hizmeti verir.

Dynomark Oto Ekspertiz Franchise Başvurusu

05464677928Üye: Bülent ELİAÇIK

 

 

Dynomark Oto Ekspertiz Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Dynomark Oto Ekspertiz Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Dynomark Oto Ekspertiz Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Dynomark Oto Ekspertiz Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.