E-Kurs Merkezi Bayilik

E-Kurs Merkezi Bayilik Bilgileri

Eğitim Sektörü Alanında Kendi İşinizi Kurun! %80 kar oranı…

e-Kurs Merkezi olarak 2019 yılında, Bursa’daki merkez ofisimizde online, yüz yüze ve kurumsal eğitim alanında uzman eğitmenler ile birlikte hazırlanmış kurs programları sunan bir eğitim kurumuyuz.

Üniversite işbirlikleri ile hazırladığımız online eğitimlerimizde siz değerli kursiyerlerimizin yaşam, kişisel ve mesleki alanlarda bilgi ve tecrübe birikimini artıracak birbirinden özel eğitimler sunmaktayız.

Edinilen eğitimler sonunda tercihe göre Üniversite onaylı e-Devlet’te sorgulanabilir sertifika ya da uluslararası geçerli sertifikalandırma yapılmaktadır.

Online Eğitimlerde , Mesleki alanda ve kişisel gelişim alanlarında 300+ videolu eğitimlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Sunduğunuz videolu eğitimlere ek olarak; 2 Tam gün yüz yüze eğitim hakkı, Ayda bir canlı eğitim hakkı, Yazılı Materyal, Kişisel Eğitim Danışmanı ve Ömür Boyu Erişim gibi bizi diğer kurumlardan ayıran artılarımız ile her geçen gün biraz daha büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Eğitimlerimizi Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilecek şekilde, yüksek çözünürlüklü videolarla, canlı yayın ve yüz yüze eğitim imkanlarıyla, kursiyerlerimizin eğitimlerden en iyi verimi alabileceği şekilde yeniliklere devam ediyoruz. Geldiğimiz noktadaki olumlu manzarada, binlerce insanın hayatına olumlu dokunuşlar yapmış olmanın eşsiz mutluluğunu yaşıyoruz.
2021 yılında vermeye başladığımız bayilikler ile büyümeye devam ediyoruz. Bayiliklerimize verdiğimiz panel ile işlerini istedikleri yerden yapma fırsatını sunuyoruz.

Bayilere sunduğumuz Ücretsiz Websitesi ve Teknik destek ayrıcalıkları ile birçok eğitim ve sertifika programımızı keşfetmek, yeni bir iş mecrasına yelken açmak ister misiniz?

Online olarak yapacağınız bu iş size yeni dönem iş fırsatını sunmaktadır.


E-Kurs Merkezi Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

E-Kurs Merkezi Hakkında Bilgiler

Sektör Eğitim
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Evrim Göral
Kuruluş Yılı -
Adres Kayıhan Mahallesi Keresteciler Caddesi Gözaçan İş Hanı No:8 Da : 107 Osmangazi / Bursa
[tab-area3]

E-Kurs Merkezi Bayilik Başvurusu

5550751216Üye: Evrim Göral

 

 

E-Kurs Merkezi Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; E-Kurs Merkezi Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

E-Kurs Merkezi Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

E-Kurs Merkezi Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.