Easyönetim Bayilik

Easyönetim Bayilik Bilgileri

Easyönetim Firması 2018 Yılından Beri Profesyonel Olarak Apartman, Site ve Toplu Yaşam Alanları Yönetim Yazılımı Hizmeti Vermektedir.

Toplu yaşam alanları yönetimine çözümler sunmak için güvenli, esnek ve kolay kullanım özelliklerini ön plana çıkartarak sektör de emin adımlarla müşteri memnuniyet odaklı çözümlerle hizmet veriyor.
Günümüzde ortak alan yönetimlerinin çoğu geleneksel yönetim sistemlerini kullanmakta, dijital teknolojileri yeterince kullanmamaktadır. İlk bakışta fark edilmeyen yönetsel aksaklıklar bütçede büyük emek, para ve zaman kayıplarına yol açmaktadır. Bu durum neticesinde, yeni ve daha gerçekçi bir yönetim anlayışını benimsemeye yönlendirmektedir. Böylesi bir sorunun çözümü ise; şeffaf ve hesap verilebilir dijital yönetim sistemleri ile gerçekleştirilebilir.

Toplu Yaşam Alanları Yönetimi Alanda faaliyet göstermek isteyen kişi ve firmalar için detaylar düşünülmüş, tasarlanmış ve hesaplanmıştır. Modern çağın gereksinimi olan site/apartman ortak yaşam alanlarının yönetimi hakkında uzman ekibimizle profesyonel akademik eğitimler vererek, bilinçli ve yetkili bayi ağımızla büyüyoruz. Bayilerin ihtiyacı olan tüm reklam ve tasarım çalışmaları konusunda geniş bir arşive sahip olan Easyönetim her ihtiyacı karşılayacak görsellere ulaşabilmek adına kurumsal kaynakları bayilerinin hizmetine sunuyor. Bunun yanı sıra sıkı bir sosyal medya yönetimi sağlayarak kampanya, çekilişler ve etkinlikler düzenleyerek marka bilinirliğini artıran faaliyetlerde bulunuyor ve tüm bayiler bu etkinliklerden doğrudan faydalanıyor.

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

EASYÖNETİM yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve EAS iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

“SIFIR YATIRIM YÜKSEK KAR MARJLARI”

Bayilik Şartları

  • Profesyonel apartman ve site yönetim sektöründe faaliyet gösteren bir firma olması
  • Sabit iş yeri ikametgâhının olması
  • EAS’tın belirlediği bayi giriş kredisinin yüklenmesi
  • EASYÖNETİM bayi eğitim sürecinin tamamlanması

Yatırım Tutarı 2,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2500TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 1TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Easyönetim firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Toplu Yaşam Alanları Yönetimi sektörü raporlara göre halen her geçen gün büyüyen bir sektör, Satılan yazılımlar ile ülkemizde sürekli büyüyen bir pazardır. Doğru lokasyon seçimi yapılarak, doğru partnerlerle açılan bir easyönetim yazılım ile Apartman Site ve Toplu Yaşam Alanlarını en iyi fiyat garantisi ve hizmeti ile yapıldığı sürece yatırımcısına en erken kazandırmaya başlayan sektördür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Türkiye’de konut sayısı 18 Milyon, dernek sayısı 110 Bin, kooperatif sayısı 55 bin, AVM sayısı 426, sanayi bölgesi sayısı 300, üretici birlikleri sayısı 878 olarak görülmektedir. Buda sektörün cezbedici olduğunu gösteriyor. Yeni bayileri için fırsatlar neler? Bu Alanda faaliyet göstermek isteyen kişi ve firmalar için detaylar düşünülmüş, tasarlanmış ve hesaplanmıştır. Modern çağın gereksinimi olan site/apartman ortak yaşam alanlarının yönetimi hakkında uzman ekibimizle profesyonel akademik eğitimler vererek, bilinçli ve yetkili bayi ağımızla büyüyoruz. Bayilerin ihtiyacı olan tüm reklam ve tasarım çalışmaları konusunda geniş bir arşive sahip olan Easyönetim her ihtiyacı karşılayacak görsellere ulaşabilmek adına kurumsal kaynakları bayilerinin hizmetine sunuyor. Bunun yanı sıra sıkı bir sosyal medya yönetimi sağlayarak kampanya, çekilişler ve etkinlikler düzenleyerek marka bilinirliğini artıran faaliyetlerde bulunuyor ve tüm bayiler bu etkinliklerden doğrudan faydalanıyor.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Belirgin farkları! Günümüzde hızla kentleşmenin getirdiği toplu yaşam alanlarının ürünü olan siteler; başta güvenlik, peyzaj, teknik bakım-onarım ve finans faaliyetlerinin, tam bir organizasyon içerisinde takip edilmesi gereken bir sistemsel yapılardır. Sektörün büyük problemi olan müşteri destek hattı, haftanın 7 günü 08.00-24.00 arası nöbetçi destek hattı ile müşterilerimize sürekli teknik ve çözüm odaklı yazılım desteği vermektedir. Easyönetim Yazılım Bilişim Entegre Sistemleri Arge İnovasyon Özellikleri “Tedarikçi Modülü, Market Sipariş Modülü, Sosyal Tesis Rezervasyonu Modülü ve Ziyaretçi Modülü” ile pazardaki rakiplerine karşı fark yaratmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sitemizde Yer Alan Son Kullanıcı Fiyatlarından %40 Fiyat İskontomuz Vardır..

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Easyönetim her ihtiyacı karşılayacak görsellere ulaşabilmek adına kurumsal kaynakları bayilerinin hizmetine sunuyor. Bunun yanı sıra sıkı bir sosyal medya yönetimi sağlayarak kampanya, çekilişler ve etkinlikler düzenleyerek marka bilinirliğini artıran faaliyetlerde bulunuyor ve tüm bayiler bu etkinliklerden doğrudan faydalanıyor.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Easyönetim Yazılım Bilişim Entegre Sistemleri Arge İnovasyon Özellikleri “Tedarikçi Modülü, Market Sipariş Modülü, Sosyal Tesis Rezervasyonu Modülü ve Ziyaretçi Modülü” ile pazardaki rakiplerine karşı fark yaratmaktadır.

Easyönetim Bayilik Başvurusu

03323579082Üye: ahmet faruk oflazlar

 

 

Easyönetim Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Easyönetim Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Easyönetim Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Easyönetim Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.