Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise

Mart 2008 de başlayan bu yolculuğu, tecrübelerimizi, doğru yönetimi, iş olgunluğumuzu 11 yıl sonra sizlerle paylaşarak taçlandırmak istedik.
Edda cafe sizi karmaşık sistemlerle uğraştırmaz, sadece işin keyifli tarafları ile ilgilenmenizi sağlar. 11 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımızın yollarına ışık olmak için buradayız.

Taze kavrulmuş kahve çekirdeklerimiz, 7 den 70 e hitap eden geniş menümüz, iş tecrübemizle sizleri de bu ailenin bir üyesi olmaya davet ediyoruz.

Yatırım Tutarı ₺300,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2.750
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺300.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺150.000
Kar Marjı %500
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Kosgeb Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Edda Exclusive Cafe Bistro firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Hareketli , prestijli , eğlenceli ve kazançlı

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Günün her saatinde müşteri potansiyeli olan , kar marjları yüksek , prestijli ,herkesin boş vaktinde gitmek için can attığı yerde siz tüm gününüzü geçiriyorsunuz

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Edda açtığınızda sadece cafe açmış olmuyor aynı zamanda bir fastfood dükkanı , nargile salonu , oyun salonu ( tavla , satranç, scrable vb ) da açmış oluyorsunuz . 11 yılda biriktirdiğimiz tüm tecrübeleri iş ortaklarımızla paylaşıyoruz . İş ortaklarımızın hata yapma şansını ortadan kaldırıyor , oturmuş bir düzeni , geniş bir menüyü önlerine sunuyoruz. Ana yemek , fast food , nargile , tüm kahve ve çay çeşitleri, kokteyller ve çocuk menüleri ile tüm müşteri gruplarının isteklerine cevap veriyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kâr marjlarımız çok yüksek . Mesela bir çay 0,30 kuruşa mal oluyor 3 tl ye satılıyor. Türk kahvesi 0,70 kurula mal oluyor 7 tl ye satılıyor. Fast food ve yemeklerde 1 tl ye mal ettiğimiz ürünü 3 tl ye satıyoruz . Nargileyi 5 tl ye mal ediyor 30-60 tl bandında satıyoruz.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Lokasyon ve dükkan uygunluğundan tutun anahtar teslim inşaatına , lojistikden , bölge korumasına kadar her aşamada iş ortağımızın yanındayız.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Tüm iş ortaklarımıza kendimize uygulanan iskontoları uyguluyoruz ( içecek firmaları , kahve tedariği, pasta gibi ) . Belli aralıklarla bayi kontrollerimizi yapıp marka standardizasyonunu sağlıyoruz bu uygulama da bayimizi devamlı diri ve kuralcı tutuyor.

Bayilik Başvuru Formu

05446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik