Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise

Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise Bilgileri

Mart 2008 de başlayan bu yolculuğu, tecrübelerimizi, doğru yönetimi, iş olgunluğumuzu 11 yıl sonra sizlerle paylaşarak taçlandırmak istedik.
Edda cafe sizi karmaşık sistemlerle uğraştırmaz, sadece işin keyifli tarafları ile ilgilenmenizi sağlar. 11 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımızın yollarına ışık olmak için buradayız.

Taze kavrulmuş kahve çekirdeklerimiz, 7 den 70 e hitap eden geniş menümüz, iş tecrübemizle sizleri de bu ailenin bir üyesi olmaya davet ediyoruz.


 

Yatırım Tutarı 300,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2,750TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150,000TL
Kar Marjı %500
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Edda Exclusive Cafe Bistro firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Hareketli , prestijli , eğlenceli ve kazançlı

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Günün her saatinde müşteri potansiyeli olan , kar marjları yüksek , prestijli ,herkesin boş vaktinde gitmek için can attığı yerde siz tüm gününüzü geçiriyorsunuz

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Edda açtığınızda sadece cafe açmış olmuyor aynı zamanda bir fastfood dükkanı , nargile salonu , oyun salonu ( tavla , satranç, scrable vb ) da açmış oluyorsunuz . 11 yılda biriktirdiğimiz tüm tecrübeleri iş ortaklarımızla paylaşıyoruz . İş ortaklarımızın hata yapma şansını ortadan kaldırıyor , oturmuş bir düzeni , geniş bir menüyü önlerine sunuyoruz. Ana yemek , fast food , nargile , tüm kahve ve çay çeşitleri, kokteyller ve çocuk menüleri ile tüm müşteri gruplarının isteklerine cevap veriyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kâr marjlarımız çok yüksek . Mesela bir çay 0,30 kuruşa mal oluyor 3 tl ye satılıyor. Türk kahvesi 0,70 kurula mal oluyor 7 tl ye satılıyor. Fast food ve yemeklerde 1 tl ye mal ettiğimiz ürünü 3 tl ye satıyoruz . Nargileyi 5 tl ye mal ediyor 30-60 tl bandında satıyoruz.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Lokasyon ve dükkan uygunluğundan tutun anahtar teslim inşaatına , lojistikden , bölge korumasına kadar her aşamada iş ortağımızın yanındayız.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Tüm iş ortaklarımıza kendimize uygulanan iskontoları uyguluyoruz ( içecek firmaları , kahve tedariği, pasta gibi ) . Belli aralıklarla bayi kontrollerimizi yapıp marka standardizasyonunu sağlıyoruz bu uygulama da bayimizi devamlı diri ve kuralcı tutuyor.

Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise Başvurusu

05446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

 

 

Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Edda Exclusive Cafe Bistro Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.