Ege Kurubuz Bayilik

Ege Kurubuz Bayilik Bilgileri

2017 yılında İzmir’de İzmir kurubuz ismiyle faaliyete başlayan ve kısa sürede Ege bölgesine yayılarak, Ege kurubuz olarak yeniden yapılanan firmamız, soğutma ve eğlence başta olmak üzere tüm sektörlerin kurubuz ihtiyacini aninda karşılamaktadır.
Aynı zamanda kendi üretimimiz olan Ege kurubuz sis makinesi ® nin ( bulutsis®) il bazlı bayiliğini vermektedir. Sizde Kazançlı ve büyüyen organizasyon sektöründe yerinizi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayi adayi başlangıçta mobil araçla hizmet verebilecek yada yaklaşık 50m2 bir işyeri tutması gerekmektedir.

Kartvizit, broşür, afiş, kurumsal kimlik, müşteri desteği , pazarlama desteği, Pazarlama kabiliyeti, süreklilik, girişimcilik, Kaliteli ürün ve hizmet , üretici desteği , reklam araç ve pazarlama desteği.


Ege Kurubuz Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 100tlTL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10 binTL
Minimum Nakit İhtiyacı 10 binTL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30 binTL
Kar Marjı %100 - 400
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Ege Kurubuz Bayilik Başvuru Formu

05524373020Üye: Nurdan Macun

 

 

Ege Kurubuz Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ege Kurubuz Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ege Kurubuz Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ege Kurubuz Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.