Ehl-i Kahve Bayilik

Ehl-i Kahve Bayilik Bilgileri

Kahve aşığı bir çift olarak yarattığımız “Ehl-i Kahve” markası altında; 6 çeşit Türk Kahvesi (Türk Kahvesi, Çifte Kavrulmuş Türk Kahvesi, Damla Sakızlı Türk Kahvesi, Dağ Çilekli Türk Kahvesi, Osmanlı Kahvesi ve Dibek Kahvesi) ve 3 çeşit Filtre Kahve (Guatemala, Kolombiya ve Etiyopya) satmaktayız. Bunun yanı sıra; 3. nesil kahve demleme ekipmanları da sunuyoruz.

Diğer firmalardan farkımız, ürünlerin Kahve Çekim Noktaları olarak adlandırdığımız kiosklarımızda çekirdek olarak saklanması ve müşteriye satış anında taze taze çekilerek teslim edilmesidir. Böylece kahvelerimizin tazeleğini en uzun süre koruması hedeflenmektedir.

Franchise verdiğimiz kişilerin çok karlı olan kahve işinde hızla büyümeleri için verdiğimiz desteğin içerisinde, lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteğini sayabiliriz. Hızlı büyümek istememiz sonucu, bir süreliğine Franchise alacak kişilere (örn. isim hakkı bedeli almamak, ilk yıl için royalty bedeli almamak vb.) çok çeşitli avantajlar sunmaktayız.

Franchise Şeması:

 • Telefon üzerinden ön bilgilendirme yapılması
 • Yüzyüze görüşme ile finansal detayların paylaşılması
 • Mekanda fizibilete çalışması
 • Franchise Sözleşmesi imzalanması
 • Anahtar teslim Kahve Çekim Noktası’nın açılışı

 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 35.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 35.000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Ortak Reklam
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Ehl-i Kahve Bayilik Başvurusu

05336073895Üye: zeynep inal karabacak

 

 

Ehl-i Kahve Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ehl-i Kahve Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ehl-i Kahve Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ehl-i Kahve Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.