Ehl-i Kahve Bayilik

Kahve aşığı bir çift olarak yarattığımız “Ehl-i Kahve” markası altında; 6 çeşit Türk Kahvesi (Türk Kahvesi, Çifte Kavrulmuş Türk Kahvesi, Damla Sakızlı Türk Kahvesi, Dağ Çilekli Türk Kahvesi, Osmanlı Kahvesi ve Dibek Kahvesi) ve 3 çeşit Filtre Kahve (Guatemala, Kolombiya ve Etiyopya) satmaktayız. Bunun yanı sıra; 3. nesil kahve demleme ekipmanları da sunuyoruz.

Diğer firmalardan farkımız, ürünlerin Kahve Çekim Noktaları olarak adlandırdığımız kiosklarımızda çekirdek olarak saklanması ve müşteriye satış anında taze taze çekilerek teslim edilmesidir. Böylece kahvelerimizin tazeleğini en uzun süre koruması hedeflenmektedir.

Franchise verdiğimiz kişilerin çok karlı olan kahve işinde hızla büyümeleri için verdiğimiz desteğin içerisinde, lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteğini sayabiliriz. Hızlı büyümek istememiz sonucu, bir süreliğine Franchise alacak kişilere (örn. isim hakkı bedeli almamak, ilk yıl için royalty bedeli almamak vb.) çok çeşitli avantajlar sunmaktayız.

Franchise Şeması:

– Telefon üzerinden ön bilgilendirme yapılması
– Yüzyüze görüşme ile finansal detayların paylaşılması
– Mekanda fizibilete çalışması
– Franchise Sözleşmesi imzalanması
– Anahtar teslim Kahve Çekim Noktası’nın açılışı

Yatırım Tutarı₺50.000
İsim Hakkı BedeliYok
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺35.000
Minimum Nakit İhtiyacı₺35.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺35.000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 3 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

5336073895Üye: zeynep inal karabacak

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama