Ejderha Ateşi Bayilik

Ejderha Ateşi Bayilik Bilgileri

Türkiye’de ilk..

‘Maliyeti düşük, getirisi yüksek %300-%500 ürün kar marjı işyeri kurmak isteyenler için ideal bir iş imkanı sağlamaktır.

Avm’ler, Lunaparklar, eğlence merkezleri, işlek caddeler, pastaneler, oteller, kafeler, waffle satışı yapanlar, yüksek gelir elde etmek isteyen işletmeler, kendi işinin patronu olmak isteyenler için her türlü açık ve kapalı alanlarda standlı veya standsız açık satışa izin verilen yerlerde Hizmet ve Sunum yoluyla satış yapmak için bayilik almak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Ejderha Ateşi Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 5000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30000TL
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Ejderha Ateşi Bayilik Başvuru Formu

05448450755Üye: Tolga Erton

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.