Ejderha Ateşi Bayilik

Ejderha Ateşi Bayilik Bilgileri

Türkiye’de ilk..

‘Maliyeti düşük, getirisi yüksek %300-%500 ürün kar marjı işyeri kurmak isteyenler için ideal bir iş imkanı sağlamaktır.

Avm’ler, Lunaparklar, eğlence merkezleri, işlek caddeler, pastaneler, oteller, kafeler, waffle satışı yapanlar, yüksek gelir elde etmek isteyen işletmeler, kendi işinin patronu olmak isteyenler için her türlü açık ve kapalı alanlarda standlı veya standsız açık satışa izin verilen yerlerde Hizmet ve Sunum yoluyla satış yapmak için bayilik almak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Ejderha Ateşi Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 5000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30000TL
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Ejderha Ateşi Bayilik Başvuru Formu

05448450755Üye: Tolga Erton

 

 

Ejderha Ateşi Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ejderha Ateşi Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ejderha Ateşi Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ejderha Ateşi Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.