Ekb Proje Bayilik

Ekb Proje Bayilik Bilgileri

BİZİMLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Emd trade bünyesinde faaliyet gösteren ekbproe.com ve akustikbelge.com olarak, başta enerji kimlik belgesi ve akustik proje/rapor olmak üzere şirketimizin faaliyet gösterdiği tüm alanlarda size bayilik / iş ortaklığı teklif ediyoruz.

BİZ KİMİZ?

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren EKBPROJE / EMD Trade, 2008 yılında inşaat ve proje alanda kurulmuştur.
Bünyemizde EKB Uzmanları, Elektik Mühendisleri, Enerji Yöneticileri, Etüt/Proje Uzmanları, Akustik Uzmanları, Makina ve İnşaat Mühendisleri bulundurmaktayız.

Enerji verimliliği konusunda bina, ticari işletmeler ve sanayilerde aktif faaliyet yürüten EMD Trade olarak;

 1. Enerji kimlik belgesi(EKB)
 2. Enerji yöneticiliği,
 3. Enerji etütleri, verimlilği artırıcı projeler(VAP),
 4. Akustik proje ve Akustik Rapor,
 5. Geoteknik Rapor
 6. Topraklama / Periyodik Bakım alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

EKBPROJE / EMD TRADE BAYİLİĞİ NEDİR?

EKBPROJE / EMD TRADE BAYİLİĞİ, şirketimizin faaliyet yürüttüğü tüm alanlarda iş ortaklığını kapsamaktadır. Bayimiz olan kişi ve kurumlar, faaliyet alanlarımızın tümünde veya istedikleri herhangi bir alanda satış ve pazarlama yapabilirler.

KİMLER BAYİMİZ / İŞ ORTAĞIMIZ OLABİLİR?

Bayilik/İş Ortakları almak isteyen girişimcilerimizin herhangi bir meslek grubuna dahil olması şartını barındırmıyor ve meslek fark etmeksizin tüm girişimcilerimize bayilik verebiliyoruz. Satış ve Pazarlama yapan kişi ve firmalarının yanında Mimarlar, Yapı denetim firmaları, Mühendisler, Proje ofisleri ve Saha Satış Uzmanları iş ortağımız olabilir.

İŞ ORTAKLIĞI NE KADAR SÜREDE AKTİVE EDİLİR?

Size göndereceğimiz “İŞ ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ” ni imzalayıp, Kimlik Fotokopiniz ile birlikte yukarıdaki iletişim adresi veya whatsapp numaralarımızdan birine gönderdiğiniz anda ilgili personellerimiz “iş ortaklığınızı” hemen aktive edeceklerdir.

BAYİ / İŞ ORTAĞI OLARAK NE YAPACAKSINIZ?

 • Bulduğunuz ilde kendi müşterileriniz ile veya bizim yönlendirdiğimiz müşterilerle iletişime geçmek,
 • Başta Enerji Kimlik Belgesi ve Akustik Proje/Rapor olmak üzere faaliyet yürüttüğümüzü tüm alanlar konusunda müşterileri doğru ve güvenilir bir şekilde bilgilendirmek
 • Anlaşma sağlanan müşteriler ile “Bayi-Müşteri İş Sözleşmesi” ni doldurmak ve imzalamak.
 • Müşteriden proje/raporun hazırlanması için gerekli belgeleri temin etmek ve firmaya göndermek.
 • Firmamızca hazırlanan proje/raporun müşteriye teslimini sağlamak,
 • Yapılan işin ücretini müşteriden almak
 • Gerekli ödemeyi firmamıza yapmak.

MÜŞTERİYLE NASIL ANLAŞMA SAĞLAYACAKSINIZ?

Bayimiz/İş Ortağımız olduktan sonra tarafınıza bir fiyat listesi gönderilecektir. Size gönderilen fiyat listesi üzerinden müşterileriniz ile anlaşma sağlayacaksınız.

BAYİ / İŞ ORTAĞI OLARAK KAZANCINIZ NE OLACAK?

Size gönderdiğimiz Fiyat listesi (tüm Türkiye için geçerli olan fiyat listesi), sizin firmamıza ödeyeceğiniz fiyatları belirtir. Siz, bu fiyatların üzerine kendinizin belirlediği fiyatlar ile müşteriye satış pazarlama yapabilirsiniz. Ortalama satış pazarlama yapan bayilerimiz yıllık 90.000 tl civarında kazanç elde edebilirler. Müşteriye yönelik satış fiyatları hakkında bilgi edinmek için web sitelerimizi sitesini ziyaret ediniz.

İŞ YAPABİLECEĞİNİZ BÖLGELER

Bayimiz / İş Ortağımız olduktan sonra Tüm Türkiye’den iş alabilirsiniz. İl ve Bölge sınırlamamız yoktur. Aynı ilde birden fazla bayilik / iş ortaklığı verebiliriz. İl ve Bölge korumamız yoktur.

BAYİ PROMOSYONLARIMIZ

Bayilerimiz aşağıda belirtilen tahsil edilmiş ciro hedefleri tutturmaları halinde aşağıda belirtilen promosyonları alacaklardır

₺10.000 – ₺20.000 Tablet Samsung Galaxy Tablet
₺20.001 – ₺30.000 Yazıcı Epson Renkli Yazıcı
₺30.001 – ₺50.000 Cep Telefonu Samsung Galaxy Android Cep Telefonu
₺50.001 – ₺100.000 Laptop Lenovo Laptop
₺100.001 – ve üzeri Yurt İçi Tatil Yurtiçi Tatil Merkezlerinde, **5 yıldızlı** bir otelde 2 kişilik, 3 gece tatil.
Yıllık Ciro; ₺500.000 üzeri ise Araç Tahsisi 1 Yıl sürecince araç tahsisi

DİĞER HUSUSLAR

 1. Bayi / İş Ortağı olduğunuz zaman firmamız tarafından adınıza “Bayilik / İş Ortaklığı Lisansı” verilecektir.
 2. Adınıza kartvizit ve yaka kartı basımı yapılacak (kartvizit ve yaka kartı tasarımımız sabittir) ve faaliyet alanlarımızda iş, reklam ve tanıtım yapabilmeniz için gerekli dokumanlar size firma tarafından gönderilecektir.
 3. Bulunduğunuz il için firmamıza talep gelmesi durumunda, müşteri yüz yüze görüşmek isterse, gelen talep firmamız tarafından yönlendirilecek.
 4. Kendiniz kuracağınız özel ilişkilerle müşteri portföyü ve pazar oluşturabilirsiniz.
 5. Firmamız, belge/rapor/projeyi düzenlendikten sonra sizlere bilgi verecektir. Belge/rapor/projeyi sizin adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo ile firmamız tarafından gönderilecektir. Kargo ücretleri firmamızca karşılanacaktır.
 6. Belge/rapor/projeyi teslim etmeden önce müşteriden ödeme alınmalıdır.

Ekb Proje Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺1,450
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺1450
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺1450
Kar Marjı %0
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Eğitim Desteği
 • El Kitabı
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Ekb Proje firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu Bina Enerji Performans Yönetmenliği gereği Tüm binalarda 01 Ocak 2020 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesi olma zorunluluğu olduğundan sektörümüzle ilgilenenler başta Pazarlama, Mimar, Mühendis, İnşaat firmaları, Mantolama firmaları, yapı denetim firmaları, Profesyonel bina yönetim firmaları, Emlak firmaları ve Satış yapmaya yetenekli tüm yatırımcılar sektörümüze yatırım yapabilirler.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Enerji Kimlik Belgesi (EKB) olmayan yapılarda alım-satım ve kiralama işlemi yapılamayacaktır. Bundan dolayı önümüzde ciddi bir pazar durmaktadır. Bu pazara yatırımcılar beklemekteyiz. Enerji kimlik belgesi, çevre ve şehircilik bakanlığının ‘’5627 sayılı enerji verimliliği’’ ve buna bağlı olarak çıkartılan ‘’binalarda enerji performansı yönetmeliği’’ tüm binalar enerji kimlik belgesini 2019 yılı sonuna kadar çıkartmak zorundadır. Şu ana kadar ülke genelinde mevcut binaların %4’ü yapılmış geriye kalan %96’lık büyük bir pasta halen duruyor.
İşinizi kuruyoruz. Hemen iş sahibi olun.
"01 ocak 2020 yılından itibaren belgesi olamayan binalardaki daire ve dükkanlar satılmayacaktır. Bu sebeple her bina mutlaka bu belgeyi almak zorundadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Kısa vadede kazanmayı elde edebilirsiniz. Bulunduğunuz il, ilçe, mahalle ve hatta bina için enerji kimlik belgesi olup olmadığınu sorgulayıp tarafımıza binanın projeleri iletmeniz halinde ekb bedelinin yaklaşık %40 ini anında kazanabilirsiniz. Firmamız EKB Proje olarak Türkiye Geneli bayilikler vermeye devam etmektedir
Yasa gereği her evin ekb belgesi olmasından dolayı en karlı ve pazarlama olarak en hızlı sonuçlanan sektör olduğunu söylemek zor değil. Geniş imkanlarıyla hemen bayilik başvurusunda bulunabilrsiiniz. "01 OCAK 2020 yılından itibaren belgesi olamayan binalardaki daire ve dükkanlar satılmayacaktır. Bu sebeple her bina mutlaka bu belgeyi almak zorundadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Enerji Kimlik Belgesi, bir hizmet sektörü olduğu için %40-50 oranında kar elde edilebilmektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Başta enerji kimlik belgesinin ne olduğu, temel bilgiler verip daha sonra herhangi bir eğitim ve lisans düzeyine sahip olmazsa da ekb, teknik ekb ve pazarlama eğitimi vermekteyiz.
Sahada gerekli tüm bilgi ve dökümanları firmamız tarafından sağlamaktadır. Sıfırdan başlayan kişi için hemen kurumsal hale gelebilmesi için Kartvizit, yaka kartı, ajanda, brüşür, katalog bilgi ve dökümanları kişiye veya firmaya özgü hazırlamaktayız. Bu şekilde 3 gün içinde bayiliğiniz aktif hale gelip kazanmaya anında başlamış olacaksınız.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Enerji Kimlik Belgesinde çoğu firmalar bireysel çalışmaktadır. Ekbproje olarak bizler bayilik ağı üzerinden hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla bize gelen müşterilerin bilgilerini direk bayilerimiz göndererek bayilerimize bir pazarlama kolaylığı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra sıfırdan başlayan bir bayimize internet web site başta olmak üzere kurumsallığı hakkında yanında durmaktayız.

Ekb Proje Bayilik Başvuru Formu

05443041216Üye: Yusuf çelebi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik