Ekol Temizlik Bayilik

Ekol Temizlik Bayilik Bilgileri

Marketlere çok az bütçe ile çalışarak sizlere kazanma imkanı sunuyoruz. İşimizin detayları ve uygulama şekilleri verilecek olan eğitimlerle size en ince noktasına kadar anlatılacaktır.

Sadece Alacağınız malın ücretini ödeyeceğiniz bu iş sektöründe 10 bin TL’lik bir sermaye ile başlamanız ön görülmektedir.

Sizde kendi işinizin sahibi olmak isterseniz bekleriz.

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Ürün Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Kosgeb Desteği
 • Ortak Reklam
 • Bölge Koruması
 • Yer Seçimi
 • El Kitabı
 • Proje Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Ekol Temizlik firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Günümüz şartlarında yüksek sermayeli iş kollarına başvuru hem riskli hem de dünya şartları dolayısıyla zordur. Biz bu konuyu düşük sermayeyle nasıl ve ne şekilde çözeceğimiz noktasında ele aldık. İyi kitapta 20 marketle başlayacak olduğumuz Bu yolda Verecek olduğumuz eğitim ve çalışma sistemi ile kısa süre içerisinde kazanç elde etmekteyiz. Bu süreç 1 2 ay içerisinde sermaye olarak yatırdığımız paranın geri alınması şeklinde devam etmektedir. Türkiye geneli Yaklaşık 140 girişimci ile Bir aile ortamı oluşturduk. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Günümüz şartlarında düşük sermaye ile en çok kazanç sağlayabilecek oldukları iş modeli olduğu için yatırımcılar bizi tercih etmektedirler

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Gerek verdiğimiz eğitimler gerekse saha tecrübeleri ile kazan kazan sistemi ile yatırımcılarımızı en iyi şekilde kazandırmayı hedeflediğimiz için yatırımcılarımızın bizi tercih ettiğini görüyoruz

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzün kar marji %60 Periyodundadır

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Sistemin kurulmasından eğitimlerin verilmesi ne kadar ve tabii ki ürün Tedariğini de olmak üzere bir çok eğitimi vermekteyiz.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Bize ait yeni sistem bir iş sistemi olup rakiplerimiz bu konuda çalışmamaktadır. Çalıştıkları sistemde ise 10.000 TL sermaye ile ayda 2000 TL kazanırken bizim sistemimizde 10.000 TL sermaye ile ayda 5000 ile 10.000 TL arası kazanmak mümkündür.

Bayilik Başvuru Formu

05434944838Üye: Mustafa Altın

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.