Ekostein Distribütörlük

Ekostein Distribütörlük Başvurusu

Ekostein GmbH olarak merkezi Almanya Münih/Unterföhring’de bulunan firmamız ile tekstil kimyasalları sektöründe toptan hammadde tedariği ve ürün geliştirme faaliyetleri göstermekteyiz. Türkiye pazarında deterjan sektöründeki gelişmeleri analiz ederek pazardaki fiyat ve ürün kalitesi dengesizliğini tespit ettik.

Türkiye pazarına rekabetçi ve kaliteli deterjan ürünleri ile girmeyi planlıyoruz.

Sıvı/toz/kapsül çamaşır yıkma deterjanı ve sıvı/tablet bulaşık deterjanları bazında ürün yapmak yada ürünlerin hammadde satışını yapmak istiyoruz.


Yatırım Tutarı 300,000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Ekostein Distribütörlük Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05419044048Üye: onur tözüm

 

 

Doğrulanmış Firma

Ekostein Distribütörlük ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Ekostein Distribütörlük şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Ekostein Distribütörlük Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Ekostein Distribütörlük ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.