Ekrem Coşkun Döner Torku Franchising

Torku Döner Ekrem COŞKUN bayilik şartları hakkında yazdığımız bu yazımızda, et döner veya tavuk döner bayiliği almak isteyen, tavuk dönerci veya fast food tarzında et döner lokantası düşünen girişimciler için bayilik şartları nelerdir, nasıl alınır, nereye başvurulur, kâr marjı, mantıklı mı gibi konulara yer vereceğiz.

Torku firması Ekrem COŞKUN’a özel olmak üzere, özel bir formül ile üretilen Torku etleri günlük taze olarak Ekrem COŞKUN şubelerine ulaştırılmakta ve Torku döner odun ateşinde pişirilerek müşterilere servis edilmektedir. Bu sebeple Ekrem COŞKUN Torku Döner bayiliği kısa sürede özellikle büyük şehirlerde tercih edilen bir marka ve firma haline gelmiş olup, günden güne de büyümeye devam etmektedir.

Torku bayilik nasıl alınır şartları nelerdir isimli yazımızda, torku ürünleri satmak isteyenler için bayilik ve franchise şartları yer almaktadır.

%100 Torku Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Torku firması tarafından üretilen torku döner ürünleri yüzde yüz doğal olması ayrıca %100 yaprak döner olması (kıyma değildir) kalitesi ve fiyatı ile göz doldurmaktadır. Bu kapsamda Torku firması doyumsuz lezzetler grubuna Torku döneri de ilave etmiş ve ülke geneline bayilikler vermektedir.

Neden Ekrem COŞKUN Torku Döner Bayiliği Almalısınız?

Torku Döner Bayiliği almanız için, birkaç geçerli sebebimiz var.

Torku şoklu ürün kullanmaz. Ürünler günlük ve tazedir. Bu durumda, müşteri potansiyeli açısından önemlidir.
Torku firması birçok TSE ve helal kesim sertifikasına sahiptir. Ekrem COŞKUN döner ürünlerinde de bu sertifika ve belgeler geçerlidir.
Döner ile birlikte servis edilen Ayran, yoğurt, tereyağı, toz şeker gibi ürünlerin tümü Konya Şeker Torku firmasına aittir.
Torku firmasının kendisine özgü sunumu ve yüzde yüz yaprak döneri ve uygun fiyatları ile kusursuz hizmet anlaşıyı diğer firmalara göre bir tık daha önde yer almaktadır.
Torku döner bayiliği 2016 yılı içerisinde Türkiye genelinde 20 bayiye, 2018 yılına kadar ise 150 bayiye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Torku Ekrem Coşkun Döner bayiliği almak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Torku döner bayiliği şartları nelerdir?

Müşteri odaklı olarak, TORKU EKREM COŞKUN DÖNER işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilmelidir.
Ekrem Coşkun torku döner bayilikleri için bayilik almak isteyenlerin yeterli yatırımı gerçekleştirebilecek güce ve işletmeyi idare edecek kadar sermaye gücüne sahip olmak zorundadır.
Bayilik ve franchising alan adayın kendi işinin başında durması veya işi için yeterli süreyi ayırması şarttır.
Bayilik almak isteyen kişinin enerjisi yüksek olmalıdır. Ayrıca iş yerinde çalışacak ekibini motive ederek geliştirebilecek seviyeye sahip olmalıdır.

Torku Ekrem COŞKUN bayilikleri lokasyon çeşitleri

  • Torku döner bayiliği Alışveriş Merkezi Lokasyonu (AVM Lokasyon)
  • Torku döner cadde lokasyonu
  • Torku karayolu yol boyu lokasyonudur.

Ekrem COŞKUN Torku döner bayilik bedeli ücreti ne kadardır?

Torku bayilik bedeli ve ücreti, iş yerinin açılacağı lokasyon tipine, büyüklüğüne ve diğer hususlara göre belirlenecektir. Bu kapsamda bayilik ücretlerini öğrenmek için firma ile görüşmek gerekmektedir.

Torku Döner bayiliği diğer şartları nelerdir?

Araç trafiği ve yaya trafiğinin kalabalık olduğu, şehir merkezlerinde ki dinamik alışveriş merkezleri, dershane, okul, üniversite veya mağaza yoğunluğunun olduğu yerler tercih edilmekte olup, iş yeri açılmadan ve dükkan tutulmadan önce Torku Ekrem COŞKUN Döner firmasının yetkilileri tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra iş yerinin uygun olup olmadığı hakkında karar verilecektir. Bayilik almaya hak kazanan girişimciye firma tarafından Bayilik eğitimi verilecektir.

Yatırım Tutarı ₺70000
Kar Marjı %50
Yatırım Geri Dönüşü
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[Toplam:17    Ortalama:2.5/5]

Fast Food / Döner Kebap İskender sektöründe franchising veren, Ekrem Coşkun Döner Torku adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 332 247 22 22Üye: Kobi vadisi

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler