Elazığlı Çiğköfteci Bayilik

Elazığlı Çiğköfteci Bayiliği; Birikimlerini değerlendirmek isteyen, kendi işinin patronu olmayı hedefleyen, yüksek kar marjı ve marka bilinirliği ile sektöre girmek isteyen tüm yatırımcıları ,Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta’nın ayrıcalıklı dünyasına bekliyoruz.

1997 yılında kurulan çiğ köfte sektörünün kurucu markası Elazığlı Çiğköfteci yeniden bayilik vermeye başlamıştır. Kısa süre için geçerli 3 ayrı kurulum konseptinden birisi mutlaka sizin için uygun olacaktır.

Ürün hizmet kapsamı: Çiğköfte, içli köfte, künefe, çeşitli tatlılar, içecekler.
Bayilik franchise şartları: Minimum 20 m2 alanlı yaya ve araç trafiğine açık ulaşılabilir bir nokta olmalı. AVM lerde Kiosk için farklı konseptlerimiz bulunmaktadır. Açılışlarda verilen ürün destekleri ile kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Verilen destekler: Eğitim desteği, Personel desteği,Proje desteği, pazarlama reklam desteği, yer seçimi için destek, Bölge için koruma desteği, ürün hizmet desteği.
Ortalama kurulum maliyeti 5000- 15000

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta’nın Çiğ köftenin sektörel duayeni ve mucidi olarak 1997 yılında bir arabanın arkasına satışına başlamıştır. 2000’li yılların başında çiğköftenin üretimi mi olur denilirken bizler yıllar boyu vermiş olduğumuz mücadele sonunda marka tescili yaptıran ve Tarım Bakanlığı izni ile Fabrikasal üretime başlayan ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.1500 m2’lik üretim tesisinde üretilen ürünler günlük taze olarak Şubelere servis edilmektedir. Üretim 20 yıl önceki titizlikle Ahmet usta tarafından yapılmaktadır.

Üretim alt yapımızı ve kapasitemizi sürekli yenileyerek bayilerimiz için en güçlü hale getirdik.Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmayı ilke edinmiş bir marka haline geldik ve Bizi Bilen Bilir sloganıyla yolumuza devam etmekteyiz.

% 100 müşteri memnuniyetimizin tek sebebi 22 yıldır hiç değişmeyen damak tadıdır. Kullanmış olduğumuz tüm ürünlerimiz tamamen katkısız ve organik ürünlerdir.

Ürünlerimizde ketçap, bulyon, çin tuzu vb. gibi insan sağlığını tehlikeye sokacak hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

Menümüz de çiğ köfte, içli köfte, turşu ve tatlı gibi ürünlerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimizin 2 aylık son kullanma tarihi üresi bulunmaktadır. Ürünlerimiz ister donuk ister +4 soğutuculu araçlarla gönderim sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz 5 kg batonlar halinde paketlenmekte olup paket açıldığı andan itibaren raf ömrü 2 gündür.

Yatırım Tutarı ₺20000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺5000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺15000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺15000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Ürün Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Kosgeb Desteği
 • Ortak Reklam
 • Bölge Koruması
 • Yer Seçimi
 • El Kitabı
 • Proje Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Açılış

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Fast Food / Çiğ Köfte sektöründe bayilik veren, Elazığlı Çiğköfteci adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0542 428 51 10Üye: Ahmet Kızkapan

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler