Elon Akademi Franchising

Elon Akademi Franchising Bilgileri

Elon akademi alanında uzmanlarıyla dikkat eksikliği ve hiperaktivite başta olmak üzere disleksi, özel öğrenme güçlüğü, okuma problemleri gibi birçok alanda hizmet vermeketedir. Çağımızın sorunu haline gelen dikkat eksikli aileleri mecburi bir arayışa sevk etmektedir. Kullandığımız cihazın ve kendi deneyimlediğimiz programlarla birçok başarıya imza atmakla beraber her ilçede birçok proje başlatmış bulunuyoruz.

Elon akademi olarak amacımız bu eğitim sistemini tüm Türkiye de uygulamak ve çocuklarımızı kazanmaktır. Yatırımcı arkadaşlar tüm eğitimleri alarak, cihaz temini, sertifika programları, danışmanlık, reklam ve uzman konusunda desteklenmektedir.

Eğitim olmazsa olmaz diyerek doğru eğitimlerle birlikte büyüyelim.


Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 35.000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Elon Akademi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Günümüzde çocuklarımızda sıklıkla görülen dikkat eksikliği, hiperaktivite, disleksi, özel öğrenme güçlüğü ve okuma problemleri gibi sorunlara çözüm üreten elon akademi, uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Çocuklarımızın ihtiyacı olan bu merkezler tüm türkiye de yayılarak çocuklarımızı yeniden kazanmayı amaçlamaktadır.Tüm program süreçleri aşamasında destek alabilirsiniz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Eğitim sektörü her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan ve kendi merkeziniz içerisinde yeni başlıklar artarak genişleyebileceğiniz bir alandır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Ailelerden alınan geri bildirim ve çocuklarda görülen potansiyel, akademik başarıdaki ilerleme en büyük referanslarımızdır. Kendi alanında birçok projeye imza atmış bir firma olmakla beraber kanıtlanabilir başarılara sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

kar marjı %80

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Yatırımcı arkadaşlara uzman desteği, eğitim desteği, metaryel desteği, cihaz temini, lokasyon seçimi, reklam gibi konularda destek vermektedir.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Sektörü yakından takip eden ve eğitimleri hızla yayılan bir merkez olmakla beraber.Başladığı ilk günden itibaren birebir seanslarla çocuğu her düzeyde analiz edebilecek eğitim sürecine sahip olunan ender firmalar arasındayız.

Elon Akademi Franchising Başvurusu

05541905334Üye: esra turgutlu

 

 

Elon Akademi Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Elon Akademi Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Elon Akademi Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Elon Akademi Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.