Energo-Pro Bayilik

ENERGO-PRO Grubu 1994 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kuruldu. Temel işi hidroelektrik sektörüdür. Grup, Orta ve Doğu Avrupa, Karadeniz ve Kafkasya’da hidroelektrik santralleri işletmektedir. Avrupa’nın ortasından Bulgaristan, Gürcistan ve Türkiye’ye genişledi. Şu anda Grup, 4 ülkede 36 hidroelektrik santrali işletiyor, yaklaşık 2,5 milyon müşteriye elektrik üretiyor ve dağıtıyor ve 10.000’den fazla çalışanı bulunuyor.
ENERGO-PRO’nun enerji santrallerinin toplam kapasitesi 863 MW’tır, yıllık elektrik üretimi 3 TWh’in üzerindedir.

Şirketimiz hem dünya da hem Türkiye de yüksek üretim kapasitesine sahip üretici firma olmanın avantajını, profesyonel kadrosunun tecrübeleriyle birleştirerek sektörde Enerjinin Nihai kullanıcılara daha uygun fiyatlarla kullanmasını en öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

Hedeflerimizi gerçekleştirme aşamasında İkili Anlaşmalar (Enerji Satışı) için Türkiye genelinde İl Bazlı Bayilikler verilecektir.

Bayilerimizden herhangi bir yatırım ücreti talep edilmemektedir, işe başlamadan ücretsiz eğitim ve Kırtasiye desteğimiz bulunmaktadır.
Sözleşme yapılan her Aboneden aylık olarak düzenli prim hak edişleri bulunmaktadır. Sistemimiz tamamiyle kazan kazan sistemiyle çalışmaktadır.

Yatırım Tutarı₺0
İsim Hakkı BedeliYok
m2 Kurulum Maliyeti₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺0
Minimum Nakit İhtiyacı₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺0
Kar Marjı %1-2
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 3 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

08505330607Üye: feyzi görgeç

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler