Energo-Pro Bayilik

Energo-Pro Bayilik Bilgileri

ENERGO-PRO Grubu 1994 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kuruldu. Temel işi hidroelektrik sektörüdür. Grup, Orta ve Doğu Avrupa, Karadeniz ve Kafkasya’da hidroelektrik santralleri işletmektedir. Avrupa’nın ortasından Bulgaristan, Gürcistan ve Türkiye’ye genişledi. Şu anda Grup, 4 ülkede 36 hidroelektrik santrali işletiyor, yaklaşık 2,5 milyon müşteriye elektrik üretiyor ve dağıtıyor ve 10.000’den fazla çalışanı bulunuyor.
ENERGO-PRO’nun enerji santrallerinin toplam kapasitesi 863 MW’tır, yıllık elektrik üretimi 3 TWh’in üzerindedir.

Şirketimiz hem dünya da hem Türkiye de yüksek üretim kapasitesine sahip üretici firma olmanın avantajını, profesyonel kadrosunun tecrübeleriyle birleştirerek sektörde Enerjinin Nihai kullanıcılara daha uygun fiyatlarla kullanmasını en öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

Hedeflerimizi gerçekleştirme aşamasında İkili Anlaşmalar (Enerji Satışı) için Türkiye genelinde İl Bazlı Bayilikler verilecektir.

Bayilerimizden herhangi bir yatırım ücreti talep edilmemektedir, işe başlamadan ücretsiz eğitim ve Kırtasiye desteğimiz bulunmaktadır.
Sözleşme yapılan her Aboneden aylık olarak düzenli prim hak edişleri bulunmaktadır. Sistemimiz tamamiyle kazan kazan sistemiyle çalışmaktadır.


Energo-Pro Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %1-2
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Energo-Pro Bayilik Başvuru Formu

08505330607Üye: feyzi görgeç

 

 

Energo-Pro Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Energo-Pro Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Energo-Pro Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Energo-Pro Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.