Energo-Pro Bayilik

Energo-Pro Bayilik Bilgileri

ENERGO-PRO Grubu 1994 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kuruldu. Temel işi hidroelektrik sektörüdür. Grup, Orta ve Doğu Avrupa, Karadeniz ve Kafkasya’da hidroelektrik santralleri işletmektedir. Avrupa’nın ortasından Bulgaristan, Gürcistan ve Türkiye’ye genişledi. Şu anda Grup, 4 ülkede 36 hidroelektrik santrali işletiyor, yaklaşık 2,5 milyon müşteriye elektrik üretiyor ve dağıtıyor ve 10.000’den fazla çalışanı bulunuyor.
ENERGO-PRO’nun enerji santrallerinin toplam kapasitesi 863 MW’tır, yıllık elektrik üretimi 3 TWh’in üzerindedir.

Şirketimiz hem dünya da hem Türkiye de yüksek üretim kapasitesine sahip üretici firma olmanın avantajını, profesyonel kadrosunun tecrübeleriyle birleştirerek sektörde Enerjinin Nihai kullanıcılara daha uygun fiyatlarla kullanmasını en öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

Hedeflerimizi gerçekleştirme aşamasında İkili Anlaşmalar (Enerji Satışı) için Türkiye genelinde İl Bazlı Bayilikler verilecektir.

Bayilerimizden herhangi bir yatırım ücreti talep edilmemektedir, işe başlamadan ücretsiz eğitim ve Kırtasiye desteğimiz bulunmaktadır.
Sözleşme yapılan her Aboneden aylık olarak düzenli prim hak edişleri bulunmaktadır. Sistemimiz tamamiyle kazan kazan sistemiyle çalışmaktadır.


Energo-Pro Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺0
Kar Marjı %1-2
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Energo-Pro Bayilik Başvuru Formu

08505330607Üye: feyzi görgeç

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik