Enfesdo Bayilik

Enfesdo Bayilik Bilgileri

Türkiye de şu an icin Helal sertifikalı Tek kornet, Türkiye’nin her ilinde helal gıda marketlere ürün verilebiliyor, her market 20 koli (her koli 40 adet) alabildiği için kargo maliyeti kurtarmıyor.

Bayilik düşünen arkadaş 3,4 yer daha bulursa kargo nakliye masrafları kurtarıyor. Marketlere diğer firmalar %17 kar veriyor. Bizler %25 kar veriyoruz. Kolayca satış yeri bulabilirsiniz, her dolap 2000 tl ye doluyor, 1 günlüğüne soğutuculu araç bulursanız 10 yere rahatça dağıtırsınız.

15 gün boşsunuz. Kar marjınız %10 2000 tl kazanmış olursunuz. 20 dolap olsa 4000 tl şeklinde kazanmış olursunuz. Sadece dondurma değil dondurulmuş birçok ürün çalışmamız var. Yeni fikirlere de açığız.


Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 5TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 15000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 15000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 15000TL
Kar Marjı %10
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Enfesdo Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05322633560Üye: Murat Turkmen

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.