English Time Dil Okulları Franchise

English Time Dil Okulları Franchise Bilgileri

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye ve İngiltere’deki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 1.000.000‘nu geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda aktif okuyan 42.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları’nın İngiltere Londra’da da Oxford Street (Oxford Caddesinde) kampüsü bulunmaktadır.

Londra kampüsü ile uluslararası alanda faaliyet gösteren ilk ve tek Türk Dil Okulu olan English Time Dil Okulları, Türkiye’de birçok saygın ödüle layık görülmüş, yurtdışında ise İngiltere’de İngiliz Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi (Accreditation Service for International Colleges – ASIC) tarafından İngiltere’de faaliyet gösteren 200 uluslararası okul arasından ilk 25’e girerek “PREMIER COLLEGE” statüsünde en saygın okullar arasında yerini almıştır.

English Time‘ın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir büyüme ve kazanç sağlıyoruz.

Şube adaylarımıza daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Marka algısı ve piyasada bilinirliği sayesinde kurum açılan bölgelerde kayıt sorunu yaşanmamaktadır.


English Time Dil Okulları Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 60000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 500-1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100000TL
Kar Marjı %40-60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

English Time Dil Okulları Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05442258438Üye: Tayfun DAL

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.