Enoment Temizlik ve Kozmetik Distribütörlük

Enoment ile güçlü ve yeni formüllü temizlik ürünlerimizi çevrenize önererek gelir elde edebilirsiniz. Yaptığınız satışlardan %30 + Extra bonuslar ile kazancınızı hızlı şekilde elde edebilirsiniz. Tüm detaylar için Videomuzu izleyin.

Hakkımızda
Enoment Temizlik ve Kozmetik olarak, yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğümüz AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. %100 yerli ve milli imkanlarla ürettiğimiz ürünleri, yine kendi milli sermayemizle destekleyerek oluşturduğumuz, yerli ve milli “Pazarlama Ağı” projemizle sizlere ulaştırarak, ülke ekonomisine ve siz değerli üyelerimize destek olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Temiz olmak, sağlıklı olmanın gerekliliklerindendir ve bu bilinçle, temizlik ihtiyaçlarınızı en sağlıklı şekilde karşılamayan dürüst bir şirket olmayı kendimize görev edindik.

“Yerli, Milli, Etkili” sloganıyla çıktığımız bu yolda, milli imkanlarla geliştirdiğimiz yerli ürünlerimizi yine milli imkanlarla üretip önce yüce Türk Milletinin hizmetine sunmayı, daha sonra dünya geneline “Türk Malı” damgasıyla ulaştırmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz
Amacımız yerli ve milli imkanlarla ürettiğimiz ürünlerle, müşterilerimizin tüm temizlik ihtiyaçlarını en sağlıklı ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamaktır. Bu amaçla kullanıcıya ve çevreye zarar vermeyen ürünler üretmeyi hedefledik ve başardık.

Ülke ekonomisine destek olma niyetiyle baş koyduğumuz bu yolda, siz değerli üyelerimizin de desteğiyle, içimizdeki azimle ve gayretle, hedeflerimize ulaşmak için yılmadan çalışıyoruz.

Yatırım Tutarı ₺100
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺100
Kar Marjı %30
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Temizlik / Temizlik Ürünleri sektöründe distribütörlük veren, Enoment Temizlik ve Kozmetik adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05373444443Üye: Enoment Temizlik

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler