Evimbank Franchise

Evimbank Franchise Bilgileri

Sevgili Evimbank Girişimci adayımız,

Evimbank A.Ş, 0850 304 1 350 Evimbank Çözüm Merkezi ve evimbank kanallarından hizmet veren, Türkiye’nin Kurumsal bir Temsilcilik sistemiyle büyüyen Sigorta hizmetleri, Finansal ve Parasal hizmetler. Gayrimenkul komisyonculuğu, müşavirliği ve idaresi hizmetleri sunan Türk Patent Enstitüsü Tescilli markasıdır.

EVİMBANK FARKI?

Evimbank Ana Politikası’da Belirttiğimiz Gibi Amacımız; Daha çok Franchise Satmak Değil, Kalıcı Franchise Ofislerle Sürekli Ve Sağlıklı Büyümektir.

Evimbank’a Katılmak İçin Sektörde Deneyim Sahibi Olma Zorunluluğu Yoktur; Ancak Ekibinizde Sektörde Deneyimli Kişilerin Bulunması Tavsiye Edilir. Bizim İçin Asıl önemli Olan, Doğru Adayları Bulup, Doğru Kişiler İle Büyümektir.

1 Yıllık Ve 5 Yıllık Anlaşmalar Her İki Seçeneği De Sunuyoruz … Bu Size Kalmış. diğer Emlak şirketlerinden —Farkımız Uzun Bir Taahhüdün İçine Girmeden İşinizi Kuracağız Ve Pazar Payınızı Artıracağız.

Bir Büro Büyüklüğünün Başarı Veya Kâr İle Hiçbir İlgisi Olmadığını Biliyoruz. ofisinizi Bir Plaza Katında Veya Büyük Mağaza önündeki Bir Konumdan Açabilirsiniz Bu Size Kalmıştır.her Yıl Yüzlerce İşlemi Kapatan Başarılı Ofisler, Büyük Veya Küçük Olabilir. Yeter Ki İsteyin.

Hedefimiz Birlikte Büyümek Ve Uzun Vadeli Bir İşbirliği Kurmaktır. Bu Sebeple, Franchise Veren Diğer Emlak şirketlerine ödeyeceğiniz Yüksek Franschise ücretlerini Evimbank’a ödemeyeceksiniz.

Yıllık Katılım ücreti – 3.bin Tl (yıllık ön ödemeli) Türkiye Geneli Her İlde İlk Başvuru İçin Geçerli Fiyattır.

EVİMBANK TÜRKİYE’ye göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.


Evimbank Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 5,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 5.000 TL - 10.000. TLTL
Minimum Nakit İhtiyacı 3.000 TLTL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Evimbank Franchise Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0532 136 32 39Üye: özgür bağcı

 

 

Doğrulanmış Firma

Evimbank Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Evimbank Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Evimbank Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Evimbank Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.