Exodor Yetkili Satıcı

Exodor Yetkili Satıcılık Bilgileri

2017 yılında kurulan TÜRKAZ KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, şirketimize ait EXODOR markası altında ve diğer firmalara özel etiket Fason olarak, KREM SAÇ BOYASI ÜRETİMİ ve DOLUMU, OKSİDAN KREM, SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ, Parfüm, Kolonya, hijyen ürünler, kişisel bakım ürünlerinin imalatını yapmaktadır.

Halen yurtiçi ve yurtdışında aktif Yetkili Satıcılarımız mevcut olup, Bayi ve Yetkili Satıcılarımızı dengeli bir şekilde arttırmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Sektörün ülkemizde ve dünyadaki ekonomik ve sosyal önemini göz önünde bulundurarak, tecrübemizi gelişen teknoloji ile birleştirerek dünya çapında güçlü bir marka yaratmak. Sektörde önde gelen üretim, dağıtım, satış ve pazarlama şirketlerinden biri olarak, büyümekte olan pazarda, işbirliği yaptığı güçlü iş ortakları ile daha büyük başarılara imza atmaktır.

MİSYONUMUZ

TÜRKAZ olarak inandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve iş yapış şeklimizi belirleyen iş ilkelerimiz şunlardır;
Kozmetik, parfüm, kolonya ve hijyen ürünlerin üretiminde bilgi birikimimizi kullanarak, yeni teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, uluslararası kalite standartlarını takip edip uygulayarak, sürekli gelişip kendini yenileyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir işletme olarak yerli üretimi ayakta tutmaya destek olmak, ihracat potansiyeli ile de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla tüm beklentileri kusursuz bir şekilde karşılamak, İleri teknoloji olanaklardan yararlanarak kaliteli ürünler üretmek, tüm çalışanlarımızın memnuniyetini bir bütün olarak sağlamak, ürünlerimizi yasal yükümlülükleri yerine getirerek insan ve çevre sağlığına zarar vermeden üretmek, mevcut marka imajımızı ve itibarımızı korumak ve geliştirmek.

NEDEN TÜRKAZ KOZMETİK

Kozmetik ürün üretimi konusunda fason üretim adı ile bilinen sistemin uygulamasını, uzman kadromuz ve yüksek kaliteli üretim tesislerimiz ile siz değerli çözüm ortaklarımıza sorunsuz hizmet anlayışı ile sunmaktayız Marka sahipleri ve fason kozmetik üreticisi arasında yasaların belirlediği özel sözleşmelerle üretim görevini üstlenmekteyiz. Firmamız fason kozmetik üreticisi olarak, marka sahiplerinin üretmek istedikleri ürünlerin AR-GE, ÜR-GE, ve ÜRETİM hizmetleri alanında profesyonel destek vermektedir. Marka sahipleri, üretim tesisi kurmadan üretici firmamız ile ürünlerini üreterek üretim maliyetini minimuma indirirler, bünyesinde (Sorumlu Teknik Eleman) Kozmetik Mesul Müdür bulundurmaları yeterli olacaktır. Marka sahipleri aynı zamanda sertifikasyon ve ruhsatlama çalışmalarına zaman ayırmak zorunda kalmaz zamandan tasarruf ederek pazarlama faaliyetlerine daha fazla vakit ayırabilirler.


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 25TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50,000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]

Exodor Hakkında Bilgiler

Sektör Kozmetik
Firma Unvanı TÜRKAZ KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Yetkili Kişi Şükrü Yeşilaraz
Kuruluş Yılı 2017
Adres İstiklal Kurtpınar Mah. Atatürk Caddesi Küçük Sanayi Sokak No.15/A MURATLI / TEKİRDAĞ
[tab-area3]

Exodor Yetkili Satıcılık Başvurusu

05063659159Üye: Sukru YESILARAZ

 

 

Exodor Yetkili Satıcı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Exodor Yetkili Satıcı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Exodor Yetkili Satıcı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Exodor Yetkili Satıcı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.