Expel İlaç Bayilik

Expel İlaç Bayilik Bilgileri

Sayın Yatırımcı,

Expel İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1993 yılında Adana’da kurulmuştur. Adana Organize Sanayi Bölgesinde Halk sağlığı alanında Genel Dezenfektan ve Biyosidal ürün üreticisidir ve 2021 yılı Üretim kapasitesi 32.670 ton/yıl ‘dır. Halk sağlığı için EC (Emülsiyon Konsantre), EW Emülsiyon, Suda Yağ), SC (Süspansiyon Konsantre), MEC (Mikro Emülsiyon Konsantre) tipli böcek ilaçları, EC (Emülsiyon Konsantre) tipli Zirai mücadele ilaçları, ULV ve Sıcak sisteme ilaçlama makinalarının üreticisi ve ihracatçısıdır. Açık ve kapalı alanlarda haşerelerle mücadele ve dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Firmamız; ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 10002, CE, TSE, TSEK ve TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi sertifikalarına sahiptir ve bu sistemlere göre üretimini gerçekleştirmektedir. Laboratuvarında, kalite kontrol ve Ar-Ge çalışmaları için gerekli olan tüm cihazlara sahiptir. Tüm girdi, üretim testleri ve araştırmalar yapılmaktadır.

Aynı zamanda Japon “SUMİTOMO” firmasının Türkiye üretici distribütörüdür.

  • Ege Bölgesindeki müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için bayilik aramaktayız. İsim hakkı istenmeden kendi satış sistemi ile Halk Sağlığı alanında genel dezenfektan ve biyosidal ürün satışı yapacak kendine güvenen bayiler aramaktayız. Eğitim desteği, Katalog ve Broşür Desteği verilecektir. Bayilik şartları ve detaylı bilgi için, başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.
  • Türkiye geneli e-ticaret ve pazaryeri müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için iş ortakları aramaktayız. İsim hakkı istenmeden kendi satış sistemi ile Halk Sağlığı alanında genel dezenfektan ve biyosidal ürün satışı yapacak kendine güvenen bayiler aramaktayız. Eğitim desteği, Katalog ve Broşür Desteği verilecektir. Bayilik şartları ve detaylı bilgi için, başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Expel İlaç Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması

[tab-area2]
[tab-area3]

Expel İlaç Bayilik Başvurusu

05444322230Üye: Expel Ilac

 

 

Expel İlaç Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Expel İlaç Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Expel İlaç Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Expel İlaç Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.