expertturk Franchising

expertturk Franchising Bilgileri

Öncelikle belirtmek isteriz EXPERTTURK olarak cihaz satmak gibi bir hedefimiz bulunmamaktadır. Bu sebeple oto ekspertiz için gerekli olan cihazları TSE standartlarını karşıladığı müddetçe sizin almanızı öneririz. Öncelikle belirtmek isteriz EXPERTTURK olarak cihaz satmak gibi bir hedefimiz bulunmamaktadır. Bu sebeple oto ekspertiz için gerekli olan cihazları TSE standartlarını karşıladığı müddetçe sizin almanızı öneririz.

Oto ekspertiz işinin yapılacağı iş yerinin minumum 70 m2 kullanım alanı ve 3.5 m tavan yüksekliğine sahip olması gerekmektedir.

Gerekli şartları sağlandıktan sonra:

Bayilik için iki ayrı seçeneğimiz mevcuttur;

1- Dilerseniz ekspertiz için ihtiyaç duyulan tüm cihazları siz temin edin, işyerinizi kurduktan sonra sadece yazılım bedeli, eğitim ve kurumsal kimlik için, cironuzun %5 oranında ödeme yaparsınız,

Girişte yazılım,eğitim ve kurumsal kimlik masrafları için sadece 10.000 TL ödeyin.

2- Dilerseniz tüm cihazları biz temin edelim.

Tüm cihazlar toplam maliyeti 140.000 TL . Bunun dışında herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Siz direkt olarak hizmet vermeye başlayın.

İşyerinizi kurduktan sonra sadece yazılım bedeli, eğitim ve kurumsal kimlik için, cironuzun %5 oranında ödeme yaparsınız,

Cihazlar listesi aşağıdadır;

Würth boya kalınlık ölçme cihazı, Arıza tespit cihazı, Bilgisayar taşıma arabası, Bilgisayar (1 adet ), Yazıcı (1 adet), Uzaktan kontrol test kumandası, Test cihazı yazılımları ve güncellemeleri, Soğutma fanı, Elektrik kontrol panosu, Akü test cihazı, Dyno test cihazı, Fren test cihazı, Süspansiyon test cihazı, Yanal kayma test cihazı, Kompresör 50lt 2bar, Resepsiyon araç kaldırma lifti.

Her iki seçenek içinde detayları öğrenmek başvuru yapın, size tüm detayları paylaşalım.


Yatırım Tutarı 140,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 140000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000TL
Kar Marjı %82
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

expertturk Franchising Başvurusu

08503031571Üye: mehmet özaslan

 

 

expertturk Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; expertturk Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

expertturk Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

expertturk Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.