expertturk Franchising

expertturk Franchising Bilgileri

Öncelikle belirtmek isteriz EXPERTTURK olarak cihaz satmak gibi bir hedefimiz bulunmamaktadır. Bu sebeple oto ekspertiz için gerekli olan cihazları TSE standartlarını karşıladığı müddetçe sizin almanızı öneririz. Öncelikle belirtmek isteriz EXPERTTURK olarak cihaz satmak gibi bir hedefimiz bulunmamaktadır. Bu sebeple oto ekspertiz için gerekli olan cihazları TSE standartlarını karşıladığı müddetçe sizin almanızı öneririz.

Oto ekspertiz işinin yapılacağı iş yerinin minumum 70 m2 kullanım alanı ve 3.5 m tavan yüksekliğine sahip olması gerekmektedir.

Gerekli şartları sağlandıktan sonra:

Bayilik için iki ayrı seçeneğimiz mevcuttur;

1- Dilerseniz ekspertiz için ihtiyaç duyulan tüm cihazları siz temin edin, işyerinizi kurduktan sonra sadece yazılım bedeli, eğitim ve kurumsal kimlik için, cironuzun %5 oranında ödeme yaparsınız,

Girişte yazılım,eğitim ve kurumsal kimlik masrafları için sadece 10.000 TL ödeyin.

2- Dilerseniz tüm cihazları biz temin edelim.

Tüm cihazlar toplam maliyeti 140.000 TL . Bunun dışında herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Siz direkt olarak hizmet vermeye başlayın.

İşyerinizi kurduktan sonra sadece yazılım bedeli, eğitim ve kurumsal kimlik için, cironuzun %5 oranında ödeme yaparsınız,

Cihazlar listesi aşağıdadır;

Würth boya kalınlık ölçme cihazı, Arıza tespit cihazı, Bilgisayar taşıma arabası, Bilgisayar (1 adet ), Yazıcı (1 adet), Uzaktan kontrol test kumandası, Test cihazı yazılımları ve güncellemeleri, Soğutma fanı, Elektrik kontrol panosu, Akü test cihazı, Dyno test cihazı, Fren test cihazı, Süspansiyon test cihazı, Yanal kayma test cihazı, Kompresör 50lt 2bar, Resepsiyon araç kaldırma lifti.

Her iki seçenek içinde detayları öğrenmek başvuru yapın, size tüm detayları paylaşalım.


Yatırım Tutarı 140,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 140000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000TL
Kar Marjı %82
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

expertturk Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

08503031571Üye: mehmet özaslan

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.