Premium Firma

Express Kargo Acentelik

Kargo sektöründe 1983 yılından bu yana müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hizmet veren Express Kargo, hızla genişleyen dağıtım ağına, yeni girişimciler katmak üzere ülke genelinde “kargo acenteliği” başvurularını değerlendirmeye alıyor.

Sektörünün lider firmalarından olan Express Kargo; İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde “Kargo Acentelikleri” veriyor. Express Kargo, mevcut şubelerinin yanı sıra yeni noktalarda vereceği acentelikler ile de hizmet noktalarını artırmayı hedefliyor.

Express Kargo, yola çıkacağı yatırımcılara; açılış, pazarlama, reklam ve tanıtım konusunda destek sağlıyor. Ayrıca acenteler gerçekleştirdikleri her kargo toplama ve kargo dağıtım hizmetlerine karşılık aylık komisyon hakkı kazanacak.

Yatırım Tutarı₺2500
İsim Hakkı BedeliVar
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 6 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Express Kargo firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Günümüze küresel,yerel boyutta ticaret, sınırların kalktığı bir digital dönüşüm içinde.Bu dönüşümün pozitif etkilerinin en üst seviyede olduğu sektöre yatırım yapacak olan girişimciler olarak kendilerini görmekteyiz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ulusal ve yerel olarak ticaretin digitalleştiği bir dönemde,ülkemizde var olan kargo şirketlerinin gelişen iş hacmini karşılama şansı bulunmamak ile birlikte, sektöre dair pastanın yeni oyunculara çok açık olduğunu düşünüyorum. Ancak bu bizim gibi köklü ve güçlü markalar ile sağlanabilir görünmektedir. Bu yüzden sektör şu an için çok potansiyel iken geleceği tartışmasız pozitif olmaya devam edecektir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Express Kargo, güçlü marka imajı, bilinirliği, geçmişi ve geleceğe olan güçlü iş ortaklıklarıyla hızla eski günlerine geri dönmektedir. Vizyon olarak sektördeki oyuncu eksiğini tamamlarken değerli iş ortaklıklarımızı ince eleyip sık dokuyoruz ve bu sayede sürdürebilir sağlam bir gelecek planlıyoruz. Teknoloji yatırımlarımızla beraber Express Kargo markamız hak ettiği yeri en kısa sürede alacaktır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bölgesel olarak değişen operasyonel maliyetler baz alınarak, fiyatlama yapılması gerekmektedir. Buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bölgesel koruma, bölge seçimi, yazılım süreçleri, basım ve reklam işleri vb konularda desteklerimiz bulunmaktadır.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Düşük maliyetlerle, karlı operasyonlar kurmakta ilk 50 acentemize iş ortaklığı çerçevesinde kazan kazan yöntemi ile iş birliğimiz bulunmaktadır.

Bayilik Başvuru Formu

05321344597Üye: Erkan Bey

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

İlan ile ilgili şikayetim var


Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler