Express Yaprak Döner Franchise

Express Yaprak Döner Franchise Bilgileri

Ürünlerimizde kesinlikle iç, kavram ve böbrek üstü yağı kullanmıyoruz! İç yağlar kalbe zararlıdır. Ürünümüzü rakiplerimizden ayıran özelliğimiz sadece dana but ve kuyruk yağından yapılmaktadır. %100 yaprak olan ürünümüz tüm gelir gruplarında ki halkımıza hitap ediyor. Herkes doya doya yesin diye express yaprak döner. Lezzetimiz ve kalitemiz ile ön planda olmayı tercih ettik.

Ürün fiyatlarımız :

ekmek arası : 6 tl
ekmek duble : 8 tl

dürüm arası : 7 tl
dürüm duble : 9 tl

Sizi hiç yormuyoruz, tüm ambalaj ürünlerini toplu yaptırma avantajı ile uygun fiyata yaptırıp size sevk ediyoruz. Ana ürünümüz döner ve tüm ambalaj malzemelerini biz ayağınıza getiriyoruz, siz de bu karmaşık ve ayrıntılı işlerle değil zevkli para kazanma ve dükkan yönetmek ile uğraşıyorsunuz . Geç kalmadan yanımızda ki yerinizi alın.


Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 75000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 75000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20000TL
Kar Marjı %25-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Express Yaprak Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

SEKTÖRDE Kİ KONUMUMUZ , EN KALİTELİ ETİ YANİ DANA BUT UNDAN %12 SİNİRİ ALINMIŞ YAPRAK DÖNERİ TAVUK DÖNER FİYATINA HALKIMIZLA BULUŞTURAN , YATIRIMCININ DA SÜRÜMDEN KAZANDIĞI SİSTEM ÜZERİNE KURULU .

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

FİYAT POLİTİKASINDAN DOLAYI YOĞUN İLGİ GÖREN ÜRÜN , GÜNLÜK NAKİT AKIŞI , BASİT İŞLETME STRATEJİSİ , MİNİMUM YATIRIM BÜTÇESİ İLE MAXİMUM KAZAN. İMKANI ..

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDE GÖRE UYGUN FRANCHİSE BEDELİ , OPERASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ , ÜRÜNÜMÜZÜN KALİTESİ , BÖLGE KORUMASI İLE BULUNDUKLARI BÖLGEDE TEK OLMALARI , REKLAM DESTEĞİ , 7/24 ULAŞABİLMELERİ , FİRMAMIZIN BAYİ KAZANÇ ODAKLI OLMASI .

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

SATILAN KİLONUN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE TÜM MASRAFLAR DÜŞÜLDÜĞÜNDE %20 CİVARI KAR MARJI ELDE EDİLMEKTEDİR.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

DOĞRU LOKASYONU BELİRLEME , OPERASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ , PERSONEL DESTEĞİ , NAKLİYE DESTEĞİ , BÖLGE KORUMASI , MİMARI DESTEK .

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

ÜRÜNLERİMİZİ TEK BİR TESİSTE ÜRETİYORUZ , BELİRLİ İLLERDE FARKLI ÜRETİCİDEN TEDARİK ETMİYORUZ. İNSAN VÜCUDUNUN EN ZOR SİNDİRDİĞİ SARMA YAĞINI VE BENZERLERİNİ KESİNLİKLE KULLANMIYORUZ . BAYİ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ . KOLAY ULAŞILABİLİR İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİBİZ .

Express Yaprak Döner Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

 

 

Doğrulanmış Firma

Express Yaprak Döner Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Express Yaprak Döner Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Express Yaprak Döner Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Express Yaprak Döner Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.