Express Yaprak Döner Franchise

ÜRÜNLERİMİZDE KESİNLİKLE İÇ , KAVRAM VE BÖBREK ÜSTÜ YAĞI KULLANMIYORUZ !!! İÇ YAĞLAR KALBE ZARARLIDIR. ÜRÜNÜMÜZÜ RAKİPLERİMİZDEN AYIRAN ÖZELLİĞİMİZ SADECE DANA BUT VE KUYRUK YAĞINDAN YAPILMAKTADIR. %100 YAPRAK OLAN ÜRÜNÜMÜZ TÜM GELİR GRUPLARINDA Kİ HALKIMIZA HİTAP EDİYOR . HERKES DOYA DOYA YESİN DİYE EXPRESS YAPRAK DÖNER. LEZZETİMİZ VE KALİTEMİZ İLE ÖN PLANDA OLMAYI TERCİH ETTİK .

ÜRÜN FİYATLARIMIZ :
EKMEK ARASI : 6 TL
EKMEK DUBLE : 8 TL

DÜRÜM ARASI : 7 TL
DÜRÜM DUBLE : 9 TL

SİZİ HİÇ YORMUYORUZ , TÜM AMBALAJ ÜRÜNLERİNİ TOPLU YAPTIRMA AVANTAJI İLE UYGUN FİYATA YAPTIRIP SİZE SEVK EDİYORUZ. ANA ÜRÜNÜMÜZ DÖNER VE TÜM AMBALAJ MALZEMELERİNİ BİZ AYAĞINIZA GETİRİYORUZ , SİZ DE BU KARMAŞIK VE AYRINTILI İŞLERLE DEĞİL ZEVKLİ PARA KAZANMA VE DÜKKAN YÖNETMEK İLE UĞRAŞIYORSUNUZ . GEÇ KALMADAN YANIMIZDA Kİ YERİNİZİ ALIN..

Yatırım Tutarı ₺40000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺3000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺75000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺75000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺20000
Kar Marjı %25-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Kosgeb Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Express Yaprak Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

SEKTÖRDE Kİ KONUMUMUZ , EN KALİTELİ ETİ YANİ DANA BUT UNDAN %12 SİNİRİ ALINMIŞ YAPRAK DÖNERİ TAVUK DÖNER FİYATINA HALKIMIZLA BULUŞTURAN , YATIRIMCININ DA SÜRÜMDEN KAZANDIĞI SİSTEM ÜZERİNE KURULU .

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

FİYAT POLİTİKASINDAN DOLAYI YOĞUN İLGİ GÖREN ÜRÜN , GÜNLÜK NAKİT AKIŞI , BASİT İŞLETME STRATEJİSİ , MİNİMUM YATIRIM BÜTÇESİ İLE MAXİMUM KAZAN. İMKANI ..

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDE GÖRE UYGUN FRANCHİSE BEDELİ , OPERASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ , ÜRÜNÜMÜZÜN KALİTESİ , BÖLGE KORUMASI İLE BULUNDUKLARI BÖLGEDE TEK OLMALARI , REKLAM DESTEĞİ , 7/24 ULAŞABİLMELERİ , FİRMAMIZIN BAYİ KAZANÇ ODAKLI OLMASI .

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

SATILAN KİLONUN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE TÜM MASRAFLAR DÜŞÜLDÜĞÜNDE %20 CİVARI KAR MARJI ELDE EDİLMEKTEDİR.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

DOĞRU LOKASYONU BELİRLEME , OPERASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ , PERSONEL DESTEĞİ , NAKLİYE DESTEĞİ , BÖLGE KORUMASI , MİMARI DESTEK .

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

ÜRÜNLERİMİZİ TEK BİR TESİSTE ÜRETİYORUZ , BELİRLİ İLLERDE FARKLI ÜRETİCİDEN TEDARİK ETMİYORUZ. İNSAN VÜCUDUNUN EN ZOR SİNDİRDİĞİ SARMA YAĞINI VE BENZERLERİNİ KESİNLİKLE KULLANMIYORUZ . BAYİ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ . KOLAY ULAŞILABİLİR İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİBİZ .

Bayilik Başvuru Formu

5446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz