Express Yaprak Döner Franchise

ÜRÜNLERİMİZDE KESİNLİKLE İÇ , KAVRAM VE BÖBREK ÜSTÜ YAĞI KULLANMIYORUZ !!! İÇ YAĞLAR KALBE ZARARLIDIR. ÜRÜNÜMÜZÜ RAKİPLERİMİZDEN AYIRAN ÖZELLİĞİMİZ SADECE DANA BUT VE KUYRUK YAĞINDAN YAPILMAKTADIR. %100 YAPRAK OLAN ÜRÜNÜMÜZ TÜM GELİR GRUPLARINDA Kİ HALKIMIZA HİTAP EDİYOR . HERKES DOYA DOYA YESİN DİYE EXPRESS YAPRAK DÖNER. LEZZETİMİZ VE KALİTEMİZ İLE ÖN PLANDA OLMAYI TERCİH ETTİK .

ÜRÜN FİYATLARIMIZ :
EKMEK ARASI : 6 TL
EKMEK DUBLE : 8 TL

DÜRÜM ARASI : 7 TL
DÜRÜM DUBLE : 9 TL

SİZİ HİÇ YORMUYORUZ , TÜM AMBALAJ ÜRÜNLERİNİ TOPLU YAPTIRMA AVANTAJI İLE UYGUN FİYATA YAPTIRIP SİZE SEVK EDİYORUZ. ANA ÜRÜNÜMÜZ DÖNER VE TÜM AMBALAJ MALZEMELERİNİ BİZ AYAĞINIZA GETİRİYORUZ , SİZ DE BU KARMAŞIK VE AYRINTILI İŞLERLE DEĞİL ZEVKLİ PARA KAZANMA VE DÜKKAN YÖNETMEK İLE UĞRAŞIYORSUNUZ . GEÇ KALMADAN YANIMIZDA Kİ YERİNİZİ ALIN..

Yatırım Tutarı₺40000
İsim Hakkı BedeliVar
m2 Kurulum Maliyeti₺3000
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺75000
Minimum Nakit İhtiyacı₺75000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺20000
Kar Marjı %25-30
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 12 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Personel Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Kosgeb Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Express Yaprak Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

SEKTÖRDE Kİ KONUMUMUZ , EN KALİTELİ ETİ YANİ DANA BUT UNDAN %12 SİNİRİ ALINMIŞ YAPRAK DÖNERİ TAVUK DÖNER FİYATINA HALKIMIZLA BULUŞTURAN , YATIRIMCININ DA SÜRÜMDEN KAZANDIĞI SİSTEM ÜZERİNE KURULU .

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

FİYAT POLİTİKASINDAN DOLAYI YOĞUN İLGİ GÖREN ÜRÜN , GÜNLÜK NAKİT AKIŞI , BASİT İŞLETME STRATEJİSİ , MİNİMUM YATIRIM BÜTÇESİ İLE MAXİMUM KAZAN. İMKANI ..

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDE GÖRE UYGUN FRANCHİSE BEDELİ , OPERASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ , ÜRÜNÜMÜZÜN KALİTESİ , BÖLGE KORUMASI İLE BULUNDUKLARI BÖLGEDE TEK OLMALARI , REKLAM DESTEĞİ , 7/24 ULAŞABİLMELERİ , FİRMAMIZIN BAYİ KAZANÇ ODAKLI OLMASI .

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

SATILAN KİLONUN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE TÜM MASRAFLAR DÜŞÜLDÜĞÜNDE %20 CİVARI KAR MARJI ELDE EDİLMEKTEDİR.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

DOĞRU LOKASYONU BELİRLEME , OPERASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ , PERSONEL DESTEĞİ , NAKLİYE DESTEĞİ , BÖLGE KORUMASI , MİMARI DESTEK .

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

ÜRÜNLERİMİZİ TEK BİR TESİSTE ÜRETİYORUZ , BELİRLİ İLLERDE FARKLI ÜRETİCİDEN TEDARİK ETMİYORUZ. İNSAN VÜCUDUNUN EN ZOR SİNDİRDİĞİ SARMA YAĞINI VE BENZERLERİNİ KESİNLİKLE KULLANMIYORUZ . BAYİ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ . KOLAY ULAŞILABİLİR İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİBİZ .

Bayilik Başvuru Formu

5446244044Üye: UMUT DOĞU AKÇAY

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama