Falez Meyve Suyu Bayilik

Falez Meyve Suyu Bayilik Bilgileri

Meyvelerin tatları, kokuları, tazeliği, sağlığı ve doğallığıyla günün her anına Ferahlık ve lezzet kattan meyve sularının en kalitelisini sizler için üretiyoruz.1984 yılından beri; minicik bir tohumdan, lezzetli meyvelerle süslü ağaçlara ve oradan rengarenk tatlarla sofralara uzanan yolculuğunda, meyvelerin doğallığını, lezzetini, tazeliğini ve vitaminini koruyan kaliteli meyve suyu üretimi bilgi, sevgi, tecrübe ve emek ister.

MEYVE SUYUNU BİLEREK TÜKETELİM

1984 Yılında Ticari hayatına başlayan BGS Burhanlar Gıda Turizm ve Tic. A.Ş. olarak; Antalya Bölgesinin en doğal tatlarını 32 yıllık emek ve tecrübe ile harmanlayarak, tüm Türkiye için en kaliteli meyve sularını üretiyoruz. 1998 Yılında Falez markası ile Türkiye’nin en büyük meyve suyu ve meyve şurubu üreticisi haline gelen şirketimiz, Kendi fabrikasında ürettiği ve tüm Türkiye ‘ye sunduğu kaliteli meyve suları ve meyveli içeceklerle sektöründe her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

32 yıllık deneyim, kalite ve yenilikçilik üzerine kurulu olan BGS A.Ş. Falez markamız için; Eşsiz tatlarıyla, şekilleriyle, kokularıyla hayatımızın sağlık ve lezzet kaynağı olan meyvelerin en güzellerini, en tazelerini, en iyilerini büyük bir özenle seçiyoruz. Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısımda bulunan kendi üretim tesisimizde, en sağlıklı koşullarda ve son teknolojinin sunduğu imkanlarla ve 32 yıllık tecrübemizle en doğal tatları sizlerle buluşturuyoruz.

Şirketimizin temel politikası, ülkemizde ve dünyada hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli üretim standartları ve rekabetçi piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet ve ürün üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak, sektöründe rekabet edebilecek lider kuruluş haline gelmektir.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüstlükten taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan dolayıdır ki biz deneyimli, kendisini yenileyebilen ve ekip çalışmasına önem veren, işçi, mühendis ve yöneticilerden oluşan BGS ailesinin, şirketimizin en büyük sermayesi olduğuna inanıyoruz.

Firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır. Bize göre kolay iş yoktur, ancak işin zor ve yorucu yanını kolay kılmak ve gelişmeyi sağlamak yönetim yeteneğimize bağlıdır.

Hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli üretim standartları ve rekabetçi piyasa ekonomisi çerçevesinde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak, sektöründe rekabet edebilecek lider kuruluş haline gelme yolunda önemli adımları 2015 yılı 3. çeyreğinde atmış bulunmaktayız.

Çağdaş işletim ve yönetim yaklaşımları doğrultusunda sunduğumuz ürünlerin kalitesini, hedeflerimiz doğrultusunda sürekli ölçüp iyileştirmeye yönelik çalışmalar hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Şirketimizin ekonomik gücünü arttıracak, mali ve insan kaynaklarını hedefler doğrultusunda en etkin ve verimli şekilde kullanmak, sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında daha da etkin olmak ve geleceğe hazırlanmak için araştırma ve planlamalarımıza sizler için büyük önem ve ağırlık vermekteyiz.

Şirketimizin her kademesindeki personelin sahip olduğu bilgi birikimi ve ileri teknoloji deneyimi ve özellikle üretim konusundaki tecrübemiz şirketimizin geleceği açısından en büyük güvencemizdir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan BGS A.Ş, Tüm sosyal paydaşlarına bugün ve gelecekte dürüst ve güvenilir bir işletme kimliği ve kurumsal kültür bilinciyle, değerleri çerçevesinde tutarlı davranışlarda bulunmayı, sektöründe ve pazarında etik kuralları ve toplumsal vicdanı önemsemeyi halkına ve tüm ticari paydaşlarına taahhüt etmektedir.

Aynı TOPRAKLARDA Aynı DALLARDA olsalar da bazı meyveler EN İYİLERİDİR!

Biz EN İYİLERİNİ seçeriz…


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %100
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  544 353 3388Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Falez Meyve Suyu Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Falez Meyve Suyu Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Falez Meyve Suyu Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Falez Meyve Suyu Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.