FitMenü Bayilik

FitMenü Bayilik Bilgileri

FitMenu kalorisi, besin değeri planlanmış Kapıya Teslim Fit/Diyet yemek servisidir.
Yemeklerimiz uzman diyetisyenlerimiz tarafından planlanmaktadır. Her gün değişen yemeklerimiz yüksek protein, yüksek lif, düşük karbonhidrat ve düşük yağ içermektedir.

Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur.

En son TUIK verilerine göre dışarda ev yemeği tüketimi %40 oranında artmış .Ülkenin yükselen trendi kapıya teslim diyet yemek servisi / sağlıklı ev yemeği konusunda hizmet vermek istiyorsanız ve sağlıklı yaşam bilincindeyseniz FitMenu ailesine sizi de bekleriz. İstanbul merkez mutfağımızda diyet mutfak ve porsiyonlama eğitimi verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %40
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0553 142 68 15Üye: Kobi Vadisi

   

   

  FitMenü Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; FitMenü Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  FitMenü Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  FitMenü Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

  Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.