FitMenü Bayilik

FitMenü Bayilik Bilgileri

FitMenu kalorisi, besin değeri planlanmış Kapıya Teslim Fit/Diyet yemek servisidir.
Yemeklerimiz uzman diyetisyenlerimiz tarafından planlanmaktadır. Her gün değişen yemeklerimiz yüksek protein, yüksek lif, düşük karbonhidrat ve düşük yağ içermektedir.

Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur.

En son TUIK verilerine göre dışarda ev yemeği tüketimi %40 oranında artmış .Ülkenin yükselen trendi kapıya teslim diyet yemek servisi / sağlıklı ev yemeği konusunda hizmet vermek istiyorsanız ve sağlıklı yaşam bilincindeyseniz FitMenu ailesine sizi de bekleriz. İstanbul merkez mutfağımızda diyet mutfak ve porsiyonlama eğitimi verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %40
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0553 142 68 15Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.