FoodRoy Bayilik

FoodRoy Bayilik Bilgileri

Yepyeni ve sıradışı uygulama FoodRoy, yatırımcılara kazançlı bir fırsat sunuyor!

VenoMind Digital Media tarafından tasarlanan FoodRoy mobil uygulamalar açısından büyük bir yeniliğin başlangıcıdır. Sıradışı özellikleriyle interaktif medya alanında yeni bir akım başlatıyor.

Restaurant ve Cafelere yönelik olarak sektörel bazda İşletme ve Müşteri arasında etkileşimi ön plana çıkaran FoodRoy reklam amaçlı mobil uygulama projesidir.

Bu uygulama sayesinde işletmeler günün her saatinde kampanya ve indirimlerini, menülerindeki değişiklikleri ve planladıkları reklamları müşterilerinin beğenisine sunabilecektir. Mevcut yada potansiyel müşterilerine topyekün ulaşma imkanı elde edeceklerdir.

Müşteri açısından bakıldığında; gün boyu tüm aktiviteler (kahvaltı-öğle,akşam yemekleri-gece programları) için şehirdeki tüm işletmelerin menü, adres, rezervasyon, konsept, kampanya ve avantaj bilgilerine anlık olarak ulaşabilecek dilediğiniz işletme ile iletişime geçebileceksiniz.

FoodRoy ayrıca Türkiye geneli tüm illere vereceği bayilik fırsatı ile öne çıkıyor. Yatırımcılar bulundukları illerde; uygulamanın işletmelere kurulum işlemlerini üstlenerek kazanç elde edebilirler.

FoodRoy işletmelere, yatırımcılara ve müşterilere büyük avantajlar ve kazanç olanakları sağlıyor. FoodRoy’un fikir babası ve tasarımcısı VenoMind Digital Media ile tanışıp bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz


 

Yatırım Tutarı 12,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

FoodRoy Bayilik Başvurusu

05417827074Üye: Semih Venomind

 

 

FoodRoy Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; FoodRoy Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

FoodRoy Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

FoodRoy Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.