FoodRoy Bayilik

Yepyeni ve sıradışı uygulama FoodRoy, yatırımcılara kazançlı bir fırsat sunuyor!

VenoMind Digital Media tarafından tasarlanan FoodRoy mobil uygulamalar açısından büyük bir yeniliğin başlangıcıdır. Sıradışı özellikleriyle interaktif medya alanında yeni bir akım başlatıyor.

Restaurant ve Cafelere yönelik olarak sektörel bazda İşletme ve Müşteri arasında etkileşimi ön plana çıkaran FoodRoy reklam amaçlı mobil uygulama projesidir.

Bu uygulama sayesinde işletmeler günün her saatinde kampanya ve indirimlerini, menülerindeki değişiklikleri ve planladıkları reklamları müşterilerinin beğenisine sunabilecektir. Mevcut yada potansiyel müşterilerine topyekün ulaşma imkanı elde edeceklerdir.

Müşteri açısından bakıldığında; gün boyu tüm aktiviteler (kahvaltı-öğle,akşam yemekleri-gece programları) için şehirdeki tüm işletmelerin menü, adres, rezervasyon, konsept, kampanya ve avantaj bilgilerine anlık olarak ulaşabilecek dilediğiniz işletme ile iletişime geçebileceksiniz.

FoodRoy ayrıca Türkiye geneli tüm illere vereceği bayilik fırsatı ile öne çıkıyor. Yatırımcılar bulundukları illerde; uygulamanın işletmelere kurulum işlemlerini üstlenerek kazanç elde edebilirler.

FoodRoy işletmelere, yatırımcılara ve müşterilere büyük avantajlar ve kazanç olanakları sağlıyor. FoodRoy’un fikir babası ve tasarımcısı VenoMind Digital Media ile tanışıp bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz

Yatırım Tutarı ₺12,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05417827074Üye: Semih Venomind

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik