For Light Of Life Ürün Satış

Firmamız bir şahıs kuruluşu olup, yeni bir kuruluştur. Ürünümüz telomer aktivasyonu sağlayıp insan ömrünü uzatan bitki kökenli, ABD’de üretilmiş gıda takviyesi tabletlerdir.

”HAYAT IŞIĞI” adını verdiğimiz bu tabletler konusunda bilgi vermek gerekirse; telomerler kromozomlarımızın uçlarında bulunan koruyucu  sarmallardır. Hücrelerin her bölünmesinde kısalırlar, yeterince kısalıp hücre bölünemeyince yaşlılık başlar. İşte bilim insanları bunun temel nedenini bulup bu telomerleri uzatmayı başarmışlardır. Bu gençlik aşısı gibi olup fiziki bedenimizde gençliğin ışıltısını bariz bir şekilde göstermektedir.

Ürün dünyada çok yeni olup yüksek kalite standartlarındadır. Her türlü sertifikaya sahip ithal bir üründür. Ayrıntılı görüşmek için lütfen bayilik başvuru formunu doldurunuz.

Yatırım Tutarı ₺6,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺YOK
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺YOK
Minimum Nakit İhtiyacı ₺1500 DOLAR
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺1500 DOLAR
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05309513725Üye: kürşat devecioğlu

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik