For Light Of Life Ürün Satış

For Light Of Life Ürün Satıcılık Bilgileri

Firmamız bir şahıs kuruluşu olup, yeni bir kuruluştur. Ürünümüz telomer aktivasyonu sağlayıp insan ömrünü uzatan bitki kökenli, ABD’de üretilmiş gıda takviyesi tabletlerdir.

”HAYAT IŞIĞI” adını verdiğimiz bu tabletler konusunda bilgi vermek gerekirse; telomerler kromozomlarımızın uçlarında bulunan koruyucu  sarmallardır. Hücrelerin her bölünmesinde kısalırlar, yeterince kısalıp hücre bölünemeyince yaşlılık başlar. İşte bilim insanları bunun temel nedenini bulup bu telomerleri uzatmayı başarmışlardır. Bu gençlik aşısı gibi olup fiziki bedenimizde gençliğin ışıltısını bariz bir şekilde göstermektedir.

Ürün dünyada çok yeni olup yüksek kalite standartlarındadır. Her türlü sertifikaya sahip ithal bir üründür. Ayrıntılı görüşmek için lütfen bayilik başvuru formunu doldurunuz.


 

Yatırım Tutarı 6,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti YOKTL
Minimum Şube Açılış Maliyeti YOKTL
Minimum Nakit İhtiyacı 1500 DOLARTL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 1500 DOLARTL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

For Light Of Life Ürün Satıcılık Başvurusu

05309513725Üye: kürşat devecioğlu

 

 

For Light Of Life Ürün Satış Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; For Light Of Life Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

For Light Of Life Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

For Light Of Life Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.