For Light Of Life Ürün Satış

For Light Of Life Ürün Satıcılık Bilgileri

Firmamız bir şahıs kuruluşu olup, yeni bir kuruluştur. Ürünümüz telomer aktivasyonu sağlayıp insan ömrünü uzatan bitki kökenli, ABD’de üretilmiş gıda takviyesi tabletlerdir.

”HAYAT IŞIĞI” adını verdiğimiz bu tabletler konusunda bilgi vermek gerekirse; telomerler kromozomlarımızın uçlarında bulunan koruyucu  sarmallardır. Hücrelerin her bölünmesinde kısalırlar, yeterince kısalıp hücre bölünemeyince yaşlılık başlar. İşte bilim insanları bunun temel nedenini bulup bu telomerleri uzatmayı başarmışlardır. Bu gençlik aşısı gibi olup fiziki bedenimizde gençliğin ışıltısını bariz bir şekilde göstermektedir.

Ürün dünyada çok yeni olup yüksek kalite standartlarındadır. Her türlü sertifikaya sahip ithal bir üründür. Ayrıntılı görüşmek için lütfen bayilik başvuru formunu doldurunuz.


 

Yatırım Tutarı 6,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti YOKTL
Minimum Şube Açılış Maliyeti YOKTL
Minimum Nakit İhtiyacı 1500 DOLARTL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 1500 DOLARTL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

For Light Of Life Ürün Satıcılık Başvurusu

05309513725Üye: kürşat devecioğlu

 

 

Doğrulanmış Firma

For Light Of Life Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

For Light Of Life Ürün Satış şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; For Light Of Life Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

For Light Of Life Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.