Francesca Ettore Yetkili Satıcı

Francesca Ettore Yetkili Satıcılık Bilgileri

2014 Yılında Merter’de başladık e-ticaret yapıyorduk. Başka markaları satarken büyük beden de ihtiyacın çok fazla olduğunu ve zevkle giyinebilecek günlük abiye bluz elbiselerin neredeyse bulamama noktasına geldiğini fark ettik.

40 beden üzeri hanımefendilerin hep özel diktirmesi gerektiği mantığını çürütmek için bu işi geliştirip bir marka haline getirmeye karar verdik.


 

Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1.000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150.000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Francesca Ettore firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

TEKSTİL SEKTÖRÜ HİÇ DURMAYACAK BİR SEKTÖRDÜR ZATEN İHTİYAÇ OLAN BİR ÜRÜNÜN TALEP ORANINA GÖRE DEĞERLENDİRDİĞİMİZ DE BÜYÜK BEDENDE ŞIKLIK BİR YANA KALSIN İNSANLAR SADECE BEDENİNDE DURMASINA RAZI OLMUŞTUR.AMA BİZ BU TABULARI YIKMAK VE BİÇİMSİZ KADIN YOKTUR YANLIŞ TERCİHLERLE GİYİNEN KADIN VARDIR MANTIĞIYLA HER BEDENE GÖRE BÜYÜK BEDEN ÇERÇEVESİNDE ŞIKLIK ÖNERİYORUZ.BİZ NE KADAR ANLATIRSAK ANLATALIM  KAMUOYU YOKLAMASI YAPSALAR DAHİ BUNU GÖRECEKLERDİR BİZİM SEKTÖR BU KONUDA EN KARLI VE EN TALEP GÖRECEK İŞTİR YETER Kİ DOĞRU ELLERİ BULSUN

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

İHTİYAÇ VE AÇIK ÇOK FAZLA

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

MODELLERİMİZ YETERİNCE FAZLA VE CAFCAFLI KIYAFETLER YERİNE GÜNLÜK ABİYE DEDİĞİMİZ VE GÜNDELİK ELBİSELER YAPARAK İNSANLARIN NORMAL GÜNLERDE DE KALİTELİ VE ŞIK GİYİNMESİNİ İSTİYORUZ

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%60 ile %100 ARALIĞINDA

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

NASIL BİR KONSEPTLE VE NASIL BİR YERDE SATIŞ YAPACAĞINI KURULU BİR DÜZENİ VARSA BUNU NASIL PAZARLAMASI GEREKTİĞİNİ YARDIMCI OLUYORUZ.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

FİYATLARININ DAHA UYGUN OLMASI

Francesca Ettore Yetkili Satıcılık Başvurusu

05079742551Üye: ERKAN PEKTAŞ

 

 

Francesca Ettore Yetkili Satıcı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Francesca Ettore Yetkili Satıcı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Francesca Ettore Yetkili Satıcı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Francesca Ettore Yetkili Satıcı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.