Genoxcide Ürün Satış

Genoxcide Ürün Satıcılık Bilgileri

Biolink Medikal, Estetik ve Kozmetik 2020 yılında Yeni Markası GENOXCIDE‘ı kurmuştur. Bu zamana kadar AR-GE çalışmaları ile geliştirmiş olduğu ürünleri GENOXCIDE markası adı altında toplayarak güzellik ve medikal estetik konusunda yenilikçi bir bakış açısı geliştirmiştir.

Zeytinyağını oksijenle birleştiren teknolojiyi geliştirip, zeytinyağı polifenol oranı ve ozon dozajlaması konularını ele alan BİOLİNK MEDİKAL, dünya standartlarının en üstünde olmayı hedeflemektedir.

Zeytinyağının içerisindeki ozon miktarını ölçebilecek bir teknolojinin olmaması nedeniyle AR-GE çalışmaları ile bu konuya odaklanan BİOLİNK MEDİKAL, geliştirdiği teknolojileri bünyesine katmıştır.

Kaliteli Zeytinyağını, Balıkesir Burhaniye Kırtık Köyü’nde, 1400 rakım seviyelerinde, Organik Tarım faaliyeti gösteren bölgede, soğuk sıkım olarak üretmekte olup, zeytinyağının 700 mg/kg-1430 mg/kg arası Polifenol içerdiği, yurtdışı ve yurtiçi bağımsız akredite laboratuvarlarda yapılan ölçümlerle saptanmıştır.

BİOLİNK MEDİKAL ESTETİK VE KOZMETİK, bilim ve teknoloji referansı ile AR-GE çalışmalarını yapıp, yaratıcı ve yenilikçi kimliği ile ihtiyaç duyulan ürünler geliştirerek, cilt sağlığını en üst düzeyde korumayı ilke edinmiştir.


Yatırım Tutarı ₺10000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺250
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺20000
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Genoxcide Ürün Satıcılık Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

5421071635Üye: SERKAN ELDEK

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.