GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. resmi kuruluşunu 2014 yılında gerçekleştirmesinin ardından İstanbul Ataşehir de bulunan dört katlı Genel Merkez Binası ve alt yapı yatırımlarını tamamlayarak 2016 yılının Haziran ayında faaliyetlerine başlamış ve 2016 Ekim ayında düzenlenen “Bayim Olur musun?” fuarında da ilk kez Türk sermayedarların karşısına çıkmıştır.

Şirketimiz, Türkiye’nin gayrimenkul hizmet sektöründe otuz yılı aşkın süredir franchising faaliyetlerini sürdüren ağırlıklı yurt dışı markalar karşısında Türk yatırımcıların desteklenerek uluslararası bir Türk markasının geliştirilebilmesi amacıyla kurulmuş ve açılışından bugüne kadar geçen 1 yıl içerisinde yurt dışı Tiflis/Gürcistan Bölge Müdürlüğümüz de dahil olmak üzere 17 GHO Ofisi ile Türkiye sathında olduğu gibi yurt dışında da hizmet veren dinamik bir ofis ağına ulaşmış milli bir markanın hak sahibi ve temsilcisidir.

Söz konusu yabancı markaların Türkiye’deki temsilcileri aracılığı ile ülkemizde yıllardır uyguladıkları franchising sistemleri nedeniyle yerli yatırımcılarımızın sermayelerinin çeşitli ödeme başlıkları altında ve döviz olarak yurt dışına aktarıldığı hepimizce bilinmektedir. Franchising Bedeli (Marka Kullanım Hakkı) ve Royalty (Gelir Payı) adı altında alınan bu ödemelerin sektörümüzde Franchiser olarak hizmet veren, ofis açmış Türk yatırımcılar için çok ciddi bir yük oluşturması nedeniyle uzun yıllardır işletmelerimizin uzun süreli sürdürülebilirliği de maalesef sağlanamamaktadır.

Bu nedenle, “Sürdürülebilir İş = Kazançlı Ofis” mottosuyla yola çıkarak tümüyle yerli sermaye ile kurulmuş ve Türkiye’ye özgün sürdürülebilir sermaye dostu iş sistemleri ile hizmet sunan GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş., Türk yatırımcılarımızın güçlendirilmesini ve yerli bir marka altında hizmet verecek gayrimenkul hizmet ağının yaygınlaştırılmasını hedeflemektedir.

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. uyguladığı sistemde Franchising ve Royality bedellerini almayarak sermayenin ofis kullanımında kalmasını sağlayıp yatırımcılarımızı desteklediği gibi ayrıca yatırımcılarımıza belirlenen şartlar dahilinde 100.000.-tl (yüzbintürklirası)’na kadar ulaşan, ayni bir ofis kurulum kredilendirme desteği de sunmaktadır.

Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

444 8 446Üye: Ahmet Yetkin

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik