GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik Bilgileri

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. resmi kuruluşunu 2014 yılında gerçekleştirmesinin ardından İstanbul Ataşehir de bulunan dört katlı Genel Merkez Binası ve alt yapı yatırımlarını tamamlayarak 2016 yılının Haziran ayında faaliyetlerine başlamış ve 2016 Ekim ayında düzenlenen “Bayim Olur musun?” fuarında da ilk kez Türk sermayedarların karşısına çıkmıştır.

Şirketimiz, Türkiye’nin gayrimenkul hizmet sektöründe otuz yılı aşkın süredir franchising faaliyetlerini sürdüren ağırlıklı yurt dışı markalar karşısında Türk yatırımcıların desteklenerek uluslararası bir Türk markasının geliştirilebilmesi amacıyla kurulmuş ve açılışından bugüne kadar geçen 1 yıl içerisinde yurt dışı Tiflis/Gürcistan Bölge Müdürlüğümüz de dahil olmak üzere 17 GHO Ofisi ile Türkiye sathında olduğu gibi yurt dışında da hizmet veren dinamik bir ofis ağına ulaşmış milli bir markanın hak sahibi ve temsilcisidir.

Söz konusu yabancı markaların Türkiye’deki temsilcileri aracılığı ile ülkemizde yıllardır uyguladıkları franchising sistemleri nedeniyle yerli yatırımcılarımızın sermayelerinin çeşitli ödeme başlıkları altında ve döviz olarak yurt dışına aktarıldığı hepimizce bilinmektedir. Franchising Bedeli (Marka Kullanım Hakkı) ve Royalty (Gelir Payı) adı altında alınan bu ödemelerin sektörümüzde Franchiser olarak hizmet veren, ofis açmış Türk yatırımcılar için çok ciddi bir yük oluşturması nedeniyle uzun yıllardır işletmelerimizin uzun süreli sürdürülebilirliği de maalesef sağlanamamaktadır.

Bu nedenle, “Sürdürülebilir İş = Kazançlı Ofis” mottosuyla yola çıkarak tümüyle yerli sermaye ile kurulmuş ve Türkiye’ye özgün sürdürülebilir sermaye dostu iş sistemleri ile hizmet sunan GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş., Türk yatırımcılarımızın güçlendirilmesini ve yerli bir marka altında hizmet verecek gayrimenkul hizmet ağının yaygınlaştırılmasını hedeflemektedir.

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. uyguladığı sistemde Franchising ve Royality bedellerini almayarak sermayenin ofis kullanımında kalmasını sağlayıp yatırımcılarımızı desteklediği gibi ayrıca yatırımcılarımıza belirlenen şartlar dahilinde 100.000.-tl (yüzbintürklirası)’na kadar ulaşan, ayni bir ofis kurulum kredilendirme desteği de sunmaktadır.


GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik Başvurusu

444 8 446Üye: Ahmet Yetkin

 

 

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.