Global Pest Control Bayilik

Global Pest Control Bayilik Bilgileri

Global Pest Control çevre ve halk sağlığı alanında haşere ile mücadele eden ilaç ve ilaçlama uygulamaları yapan sektöründe lider bir firmadır. 2005 de kurulan firmamız, ”Halk sağlığı alanında Haşere ile mücadele usul ve esasları yönetmeliği” kapsamında, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Avrupa Birliği (AB) normlarına uygun, Sağlık Bakanlığı onaylı, haşere nüfusunun kontrol edilmesi için düzenli periyotlarla hizmet veren profesyonel bir ilaçlama firmasıdır.

Firmamız kendi alanında, özgün metot ve teknolojiler geliştirebilmiş öncü yenilikçi ve dinamik bir ekibe sahip, misyon ve vizyon sahibi, piyasaya güven vermiş ilkeli ahlaklı iş anlayışı olan, Müşteri memnuniyeti üst düzey bir ilaçlama firmasıdır. Türkiye şartlarında, bu saydığımız niteliklerin bir işletme için altın değerinde olduğunu düşünmekteyiz,17 yıllık iş tecrübemizi, hayat ve insan bilgimizi genç dinamik çalışkan ve ahlaklı bireylerle paylaşmak ve işimizde daha ileriye gitmek arzusundayız. Bu bağlamda, bu yıl aldığımız kararla ve tamamen kendi tasarladığımız iş modeli ile hedeflerimize ulaşmak için bayilikler vermek istiyoruz. Gerçekten iş sahibi olmak isteyen, işini büyütmek yahut daha iyi gelir elde etmek, iş değişikliği yapmak isteyenler için ideal bir tercih olacağını düşünmekteyiz ve ilgilenen herkese vakit ayırmaya hazırız.


 

Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 25000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 25000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Global Pest Control firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

İnsanoğlu tarih boyunca doğa ile iç içe yaşamış ve yerleşik hayata geçilmesiyle birlikte yaşadığı çevreyi değiştirmeye çalışmıştır.Bunun en büyük nedeni konfor düzeyini artırmak istemesidir.Esasen geçmişten günümüze bu istek pek değişmemiş,halen yaşadığımız çevrede rahatsız edici unsurları engelleme çabamız devam etmektedir.İşte bu unsurlardan biri de yaşadığımız çevreyi paylaştığımız haşerelerdir. Zararlı haşereler olarak tanımladığımız bu unsurlarla mücadele,aynı zamanda doğal yaşamın devamlılığını da gözeterek yapılmalıdır.Tam da bu noktada ''her ortamın ilaçlanması-dezenfekte '' ihtiyacı hasıl olmakta ve bizim gibi işinde ehil ilaçlama firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

İlaçlama sektörü, potansiyeli çok yüksek,hala doygunluğa ulaşmamış bir sahadır.Rakamlarla örneklendirmek gerekirse , 2017-2018 tuik verilerine göre nüfusu 15 milyona dayanmış İstanbul da 1 milyonun üzerinde gıda üretim işletmesi ve yine 1,5 milyona yakın halka açık işletme mevcuttur.Devletimizin ilgili yasa ve mevzuat gereğince tüm bu işletmelerin aylık periyodik ilaçlamaları yapılması zorunludur.Buna karşılık nüfusu 15 milyona yaklaşmış İstanbul da ilaçlama hizmeti veren işletme sayısı henüz 100 civarıdır ve bunların kaçının ehil yetkin ve deneyimli olduğu ayrı bir konudur.Girişimcilerimiz verdiğimiz rakamlara özel ikametgah konutları ve özel mülkleri de eklerse pazarın büyüklüğü ve arzın yetersizliği daha iyi anlaşılacaktır.İstanbul gibi diğer kentlerimiz de de durum farklı değildir.Girişimcilerin bu konu ile ilgili bulundukları yerde pazar araştırmaları yapmak istemeleri halinde ,firmamız severek bu konuda yardımcı olacaktır.Özetle yatırım yapmayı düşünen girişimciler için ''Haşere İlaçlama'' sektörü gayet cazip ve kar verimliliği yüksek bir alandır,gönül rahatlığı ile bu sektöre yatırım yapmalarını tavsiye ederiz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamız kendi alanında , özgün metot ve teknolojiler geliştirebilmiş öncü yenilikçi ve dinamik bir ekibe sahip, misyon ve vizyon sahibi, piyasaya güven vermiş ilkeli ahlaklı iş anlayışı olan,Müşteri memnuniyeti üst düzey bir ilaçlama firmasıdır.Türkiye şartlarında , bu saydığımız niteliklerin bir işletme için altın değerinde olduğunu düşünmekteyiz,17 yıllık iş tecrübemizi,hayat ve insan bilgimizi genç dinamik çalışkan ve ahlaklı bireylerle paylaşmak ve işimizde daha ileriye gitmek arzusundayız.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

İlaçlama sektörü esasen hizmete dayalı bir sektördür ve hizmet sektörü gibi kar oranı yüksektir.Türkiye genelinde ilaçlama firmaları kar marjı oranlarını %50 nin üzerinde tutmaktadırlar,ancak firmamız kendi ar-ge ekibi ile geliştirdiği teknoloji sayesinde bu oranı %100 ün üzerine çıkarmayı başarmıştır.Böylece sektörde ki diğer firmalar ile rekabet oldukça kolaylaşmıştır

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

*Haşere ilaçlama uygulama personeli olacak kişi için (Bayinin kendi ve çalışanı)Firma merkezinde vereceğimiz uygulamalı Haşere ile mücadele eğitim programı (Bu program
mesleki iş eğitim programıdır 3-6 gün süre ile yarım gün teknik ve yarım gün uygulamalı eğitimi kapsar.)
*Haşere ile mücadelede kullanılan ekipman (Pulvarizatör,Atomizör,İstasyonlar,ULV,Uygulama pompası vb)
*İşe Başlangıç için gerekli ve bayinin yatırımını amorti edecek miktarda rodentisit,rezidüel, jel ve solüsyon ilaç ham maddeleri
*Bayi müşterileri her türlü istek ve görüşleri için ,müşteri hizmetleri servisimizden yararlanabilecek
*Bayi,her türlü ilaç ve ekipman ihtiyacı için,firma bünyemizdeki satın alma biriminden destek alabilecek.
*Her bayiye kendi bölgesi için portföy desteği
*Google-Facebook-Instagram gibi internet marketing için yardımcı sosyal medya uygulamalarında Bayiye bölgesel bazda reklam çalışmaları desteği
*Bayi için kartvizit , magnet,raporlama dosyaları,sticker ve flag,broşür vb. reklam ve görsel materyalleri

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Bu soruya ,bizimle çalışacak girişimcilerin ne gibi avantajları olduğunu sayarak cevap verecek olursak ;
*Mütevazı bir sermaye ile ,alanında tüm yeterlilik belge ve sertifikasyona sahip profesyonel bir firmanın çatısı altında hizmet verebilme imkanı.
*Günümüz ekonomik şartlarında bir işletmenin en büyük yükü olan ,dükkan kirası,diğer sabit faturalar,firmanın sabit işletme giderleri(belge ücretleri,firma bünyesinde bulundurma zorunluluğu olan mesul müdür ve teknik personel giderleri vb.) gibi bir çok gider kalemi yükünden muaf olmak.
*Bayimiz olarak çalışmaya başladığınızda ,İş öncesi verdiğimiz eğitim ve iş süresince teknik-analiz-uygulama desteklerimiz sayesinde kendinizi asla acemi hissetmeyeceksiniz.
*Kullandığımız özgün metot ve kendi teknolojimiz sayesinde yüksek kar oranı elde ederek piyasada ki diğer ilaçlama firmaları ile rekabetiniz çok daha kolay

Son söz olarak, şunları eklemek isteriz , Global Pest Control olarak ,bizimle çalışmak isteyen her girişimci iyi bilmelidir ki, bu iş, mesleki bir branştır,ve bizimle çalışmaya başlayanlar ,iş sahibi oldukları kadar aynı zamanda birer meslek edinmiş olacaklardır,kendine güvenen çalışkan arkadaşlarımız başarıya ilk adımlarını bizimle atacaklarından emin olsunlar.

Global Pest Control Bayilik Başvurusu

05553878745Üye: Bayram Yılmaz

 

 

Global Pest Control Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Global Pest Control Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Global Pest Control Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Global Pest Control Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.