Gossip News Franchise

Gossip News Franchise Bilgileri

Türkiye’nin En Büyük Yerel Eğlence Gazetesi Gossip News Bedelsiz İsim Hakkı Vermektedir.
Türkiye geneli 10 bölge için bedelsiz isim hakkı verilecektir. Yoğun talep olması halinde ek 10 bölge daha değerlendirmeye alınacaktır. Sizlerde kendi işinizin patronu olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gossip News, kısa zamanda okunabilen ve eğlenceli içerikleri kapsayan etkili reklam aracıdır. 2018 yılında isim değişikliğine giderek yayın hayatına Kahramanmaraş’ta başlamış, kısa sürede enerjisini okuyucularına hissettirmeyi başarmıştır. 100 bin yerel okuyucuya ulaşan takipçisiyle yayın hayatına devam etmektedir. Şehrin dedikodu ve eğlencesinden sorumlu “Dedikodu Gazetesi” olan GOSSİP NEWS Hayat Kısa, Gülümse! Sloganıyla şehrin nabzını tutuyor. Ön-Arka olarak 2 sayfadan oluşan, eğlenceli haberleriyle, ilginç fıkralarıyla, kendine özgü haftalık burç yorumlarıyla, bulmacası ve yerel firma reklamlarıyla tüm yaş gruplarına hitap etmektedir. Her hafta yeni sayısıyla şehrin gözde mekanlarında (cafe, restaurant, otel lobileri, kuaförler ve daha birçok yerlerde) bulunan stantlarına ücretsiz dağıtılmaktadır.

GOSSİP NEWS kobiler için en etkili, en keyifli ve en ekonomik reklam aracıdır. Neden mi? Çünkü; Şehrin 100’ü aşkın noktasında ve hiçbir firmanın stant açamayacağı noktalarda bulunan konumumuz. Ayrıca okurlarımız KOBİ’lerin hitap etmek istediğiniz harcama yapan üst düzey tüketici kitlesidir. 100 bine yakın yerel takipçisiyle her hafta, tekrar tekrar görünür ve firmaların akıllarında yer etmesini sağlar.


 

Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 20,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 40,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Gossip News firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

DB AJANS tüm reklamların, tasarımların ve organizasyonların özünü oluşturup, seçtiği alternatiflerle kendi imajını belirler. Organizasyon, reklam ve aracılık doğrularının arkasında duran bir anlayışla hareket eder. Estetik düşünce kapasitesini ve yaratma yeteneğini belirli bir disiplin ve amaç doğrultusunda kullanır. Kendi fikir ve girişimlerini fonlar, uygular. Yarını bugünden planlamayı işinin ayrılmaz bir parçası olarak görür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sürekli maliyet artırıp, yatırımcısına para harcatmaz. Fikirlere ve iş gücü gayretine dayalı programlama yapılır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

11 yıllık tecrübe ve Girişimci ruha sahip, düşük maliyetli formatlar yaratıp iş gücü gayretiyle yüksek kazançlar sağlatabileceğimizden.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Min. %100 kâr oranlarıyla programlama yapılmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişimciye uygulanan programlarda bütün alt yapı ve imkan sağlanmaktadır. Bunlar personel, çalışma planlaması, sektör tecrübe eğitimleri, üretim, kargolama, müşteri memnuniyet analizleri ve kobiye geri dönüş sağlama gibi konulardır.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Girişimci ekip, proje üretip yeni fikir uygulamalarıdır.

Gossip News Franchise Başvurusu

05443225267Üye: DB AJANS

 

 

Gossip News Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Gossip News Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Gossip News Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Gossip News Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.