Gossip News Franchise

Gossip News, kısa zamanda okunabilen ve eğlenceli içerikleri kapsayan etkili reklam aracıdır. 2009 yılında fikir olarak raflarda kalan, geçtiğimiz yıllarda pilot bölge Kahramanmaraş’ta başlayarak kısa sürede enerjisini okuyucularına hissettirmeyi başarmış, 100 bin yerel okuyucuya ulaşan takipçisiyle yayın hayatına devam etmektedir. Şehrin dedikodu ve eğlencesinden sorumlu “Dedikodu Gazetesi” olan GOSSİP NEWS Hayat Kısa, Gülümse! Sloganıyla şehrin nabzını tutuyor. Ön-Arka olarak 2 sayfadan oluşan, eğlenceli haberleriyle, ilginç fıkralarıyla, kendine özgü haftalık burç yorumlarıyla, bulmacası ve yerel firma reklamlarıyla tüm yaş gruplarına hitap etmektedir. Her hafta yeni sayısıyla şehrin gözde mekanlarında (cafe, restaurant, otel lobileri, kuaförler ve daha birçok yerlerde) bulunan standlarına ücretsiz dağıtılmaktadır.

GOSSİP NEWS kobiler için en etkili, en keyifli ve en ekonomik reklam aracıdır. Neden mi? Çünkü; Şehrin 100’ü aşkın noktasında ve hiçbir firmanın stand açamayacağı noktalarda bulunan konumumuz. Ayrıca okurlarımız sizin hitap etmek istediğiniz harcama yapan üst düzey tüketici kitlesidir. 100 bine yakın yerel takipçisiyle her hafta, tekrar tekrar görünür ve firmanız akıllarında yer etmektedir.

Yatırım Tutarı ₺15,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺15000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Ürün Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Gossip News firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

DB AJANS tüm reklamların, tasarımların ve organizasyonların özünü oluşturup, seçtiği alternatiflerle kendi imajını belirler. Organizasyon, reklam ve aracılık doğrularının arkasında duran bir anlayışla hareket eder. Estetik düşünce kapasitesini ve yaratma yeteneğini belirli bir disiplin ve amaç doğrultusunda kullanır. Kendi fikir ve girişimlerini fonlar, uygular. Yarını bugünden planlamayı işinin ayrılmaz bir parçası olarak görür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sürekli maliyet artırıp, yatırımcısına para harcatmaz. Fikirlere ve iş gücü gayretine dayalı programlama yapılır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

11 yıllık tecrübe ve Girişimci ruha sahip, düşük maliyetli formatlar yaratıp iş gücü gayretiyle yüksek kazançlar sağlatabileceğimizden.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Min. %100 kâr oranlarıyla programlama yapılmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişimciye uygulanan programlarda bütün alt yapı ve imkan sağlanmaktadır. Bunlar personel, çalışma planlaması, sektör tecrübe eğitimleri, üretim, kargolama, müşteri memnuniyet analizleri ve kobiye geri dönüş sağlama gibi konulardır.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Girişimci ekip, proje üretip yeni fikir uygulamalarıdır.

Bayilik Başvuru Formu

05443225267Üye: DB AJANS

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik